Jakie okulary 3d do mojego lapka

witam

pomóżcie prosze

jakie okulary 3d do mojego kompa… :frowning:

Asus X53S

pzd

Do czego potrzebujesz tych okularów?

Gry? Filmy?

hej

glownie do filmow,chcialbym “pobawic” sie zobaczyc jak to dziala :slight_smile:

Ale ten laptop nie ma matrycy 3d czy mi się wydaje? W takim razie jedyne okulary do zabawy z 3d to okulary anaglifowe, ale jakość oglądanego w nich obrazu jest na bardzo niskim poziomie ze względu na przekłamania kolorystyczne.

A kto powiedział, że do okularów 3D konieczne jest posiadanie wyświetlacza 3D?

Ja testowałem nVidia 3D Vision na zwykłym LCD i dawało radę aczkolwiek połowę niższe odświeżanie szybciej męczy wzrok niż na dedykowanym wyświetlaczu pod 3D.

:roll:

walter45 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

witam

:frowning: nic z tego nie rozumie,jakie w koncu mam te “Bryle” kupic…??

Twoja karta graficzna jest na liście urządzeń współpracujących z nVidia 3D vision więc okulary nVidii powinny spełnić Twoje oczekiwania z zastrzeżeniem, że standardowe odświeżanie ekranu będzie szybciej męczyć wzrok.

:roll:

ej, a co sądzicie o takim modelu

pictureEvaYc0.jpg

Bardzo mi się podobają, ale nie wiem czy są warte swojej ceny??

Jeśli to SAMSUNG SSG-3570CR to te okulary są kompatybilne tylko z telewizorami Samsunga z serii C.

:roll:

Całkiem wykręcone, ale mi się podoba, pytanie czy są wygodne. Miał ktoś z takimi okularami do czynienia? Tu masz np. za 199 zł takie: http://www.mediaexpert.pl/katalog/okula … 25523.html

pzdr

@golasiwiak

Przeczytałeś mój post powyżej Twojego? Chyba nie…

:roll:

No dokładnie, te gogle niestety nie śmigają na lapku :wink: Na stronie Media Expertnie co prawda nie ma info. akurat do tego modelu, ale potwierdzam Pana powyżej.

No wiem - sorry, ale tak jak człowiek powyżej napisał, nie ma info. o tym modelu na www Media Expert. Które samsungi zatem działają na lapka, a jakie na TV i czym to się różni?

dzięki, a może jakiś inny model jest godny uwagi? widze ze ceny sa obnizone, a teraz jeszcze nocne promocje w media expert trwaja, wiec moze bedzie jeszcze korzystniej. cala lista okularow: http://www.mediaexpert.pl/szukaj/?q=okulary&f=