Jakie opinie o Advanced Registry Care Pro

Dziś zakupiłem gazetę z Advanced registry care pro i chciałem go przetestować tylko trochę się obawiam. Nie mam czasu jakby co na reinstalacje systemu więc chciałem się zapytać czy ktoś go używa na win7, poznać opinie czy jest to bezpieczny program czy lepiej odpuścić.

Serio odpuść sobie wszelkie programy z nazwą “registry”., więcej szkód narobisz niż cokolwiek polepszysz…

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.  

Długi czas uzywałem  Auslogics Registry Cleaner, było wszystko okey, teraz od roku używam Eusing Free Registry Cleaner też okey, żadnych problemów. Zdaję sobie sprawę że z programami w nazwie “registry” trzeba uważać dlatego wolę się zapytać i zasięgnąć opinii.

CCleaner jest skuteczny i bezpieczny. Wszystkie inne programy tego typu sobie odpuść, a w szczególności wszelkie tak zwane programy do optymalizacji.