Jakie płyty DVD wybrać?

Mam problem nie wiem jakie płyty DVD są najlepsze (słyszałem dużo dobrego o VERBATIM i TDK), i które są lepsze DVD+R czy DVD-R do kopi zapasowych gier na PS2 i PC.

P.S.

Ci, którzy powiedzą, że jestem piratem (a tacy się na pewno znajdą) niech wiedzą, że nie mam i nie mam zamiaru mieć pirackich gier. Jak mówi prawo każdy może mieć jedną kopie gry. :mrgreen:

no więc dobrze słyszałeś o Verbatimach i TDk,ale jeszcze ja używam Dysanów,Esperanzy i nie mam z nimi żadnego problemu :slight_smile:

a ja używałem płyt no-name za 39 groszy i też nie narzekałem :mrgreen:

piotrek_3991 z playstation różnie bywa z czytaniem płyt,mi naprzykład nie czyta tdk ;\

Polecam HAWK :lol:

Ja mam jakieś vakoss za 70 gr.

A co -R czy +R to nie widze żadnej różnicy.

według mnie najlepsze są platinum choć ostatnia seria 16x jest troche bardziej zawodna niż poprzednie. uzywam tylko dvd plusów ;]

Ja polecam PLATINUM i ESPERANZA tylko DVD+R, bo -R mają słabą żywotność :wink:

Kiedys robilem kopie zapasowa dla kumpla który mial PSX’a na Esperanzach tylko z czarnym spodem, smiesznie wygladaly, ale ma je do dzis [kilka latek bedzie]. Verbatimki, ale tylko ciemno granatowe.

Media Store za 1 zł. I nie mam problemu

Ja z TDK i expernaza nie mam problemu TDK są drogie ale są bardzo dobre :smiley:

Ja bym kupił Platinium’y może nie są najtańsze ale żywotne…i do tego lepiej kupować +

Poczytaj to:

http://rapidteam.net/forum/showthread.php?t=2216

Ze swojej strony mogę dodać że używam płyt froga i mediastore, a jak mam większą kase to kupuje odrazu 50-100 szt. na giełdzie Esperanzy.