Jakie podzespoły aby mi gry działały na wysokich wymaganiach

Witam. Mam takie wymaganie komputerowe:

Procesor: AMD A8-3870 APU

Pamięć RAM: 8 GB ( dostępne 3.50 )

Karta Graficzna: NVIDIA GTX 420

Interesuje mnie wymagania takie aby mi gry działały na wysokich wymaganiach czy ktoś pomoże mi co mam zmienić interesuje mnie np żeby nie był nie wiadomo jaki komputer tylko żeby kupić taka rzecz żeby nie trzeba było zmieniać za parę miesięcy i żeby było lepsze od tych ? Czy może na razie nie trzeba nic zmieniać ? Grałem w csa i gram tak na mniej więcej średnich a interesują mnie wysokie co nadaje się do zmiany ?

Jeszcze raz - wypisz dokładnie podzespoły (dopisz) płytę główną + zasilacz, odczyt z jego obudowy.

Ile kasy masz do wydania i w co grasz. Wtedy może ktoś Ci napisze.

No i system jaki masz? widać masz 32 bitowy i trzeba zmienić na 64 bitowy.

Piszemy po polsku, jak już to “Mam takie podzespoły komputerowe”.
Chcąc uzyskać dobry efekt musiałbyś zmienić całą platformę. APU to mało wydajne procesory, jedyna ich zaleta to niezła karta graficzna jak w tym wypadku Radeon HD 6550D. Co jednak nie ma znaczenia gdy montujesz inną grafikę. Musisz najpierw wgrać system 64-bit jeśli aktualnie masz 32-bitowy. Masz 8GB RAM, z czego większość jest nie do wykorzystania z tego co podajesz. Potem można myśleć o lepszej karcie graficznej. Zależnie od budżetu, coś klasy GTX 1050 Ti 4GB lub wyżej ( wtedy po wymianie platformy).

Gram w gry typu CS GO League of Legends. Zasilacz i płytę podam niebawem. Rozumiem żeby mieć system 64 bit muszę zainstalować nowego Windowsa ? Czy jest jakaś inna możliwość ?

Niestety, trzeba instalować ponownie wersję 64 bitową.