Jakie polecacie gry MMO - MMORPG?


(Trams) #1

Witam

Jakie polecacie gry MMO - MMORPG, które potrafią wciągnąć człowieka jak bagno?

Pozdrawiam


(Ace4 Ur) #2

Tank 1990


(azazel666) #3

World of Warcraft - 11mln ludzi nie może się mylić.


(Wojtekbogocki) #4

Poza World of Warcraft jak rozumiem? :wink: Jest Guild Wars oraz Runes of Magic, no i tu całkiem prężnie rozwija się inny projekt http://etherfields.com/. Jeśli niekoniecznie chcesz RPG to polecam Need for Speed World albo World of Tanks.


(Ulica Xd) #5

Oczywiście LOL. Jest to gra MMORTS. Grałem w wiele gier mmo i ta jest w ścisłej czołówce


(Qba Lukaszczyk) #6

Jest taka jedna. Nazywa się Życie.


(L2m1k3) #7

trudno nie zgodzić się z użytkownikiem wyżej ;p

ale jeśli naprawdę chcesz marnować życie na mmo, to spróbuj eve online (klimaty futurystyczne), rift online (platna) , lineage 2 (niedługo będzie free to play od Goddess of Destruction)

pozdro


(Lenneavy) #8

Kilka dni temu Fallen Earth stało się F2P. Narazie mają problemy z serwerami w godzinach największej aktywności użyszkodników. Postapokaliptyczny klimat, ogromny świat, free targeting, porządnie rozbudowany crafing i niezbyt nachalne próby wyciągania pieniędzy od tych, którzy i tak nie zamierzają płacić. Ogólnie mówiąc warto rzucić okiem.


(Lukjag900) #9

Jakiś czas temu bym polecił grę Cabal online przy której spędziłem mnóstwo czasu ale wprowadzając co nowe update to spaprali grę na maxa, nie gram juz z rok prawie. Ale ma wyjśc cabal 2 więc sobie pogram :slight_smile: A tak to jakoś zadna gra mi nie przypadła do gustu. Wczoraj ściągnałem Fallen earth ale jeszcze sie nie logowałem ani nic ale czytając po recenzjach i ogolnie o grze to może być ciekawa. :slight_smile:


(Ania24022) #10

LAst chaos ! ^^ :stuck_out_tongue:


(kamilkom) #11

Metin2 :slight_smile:


(Jan0506) #12

Metin 2 ze względu na rozbudowanie - 7/10.Dzieci w grze 10/10(negative).