Jakie polecacie gry MMO - MMORPG?

Witam

Jakie polecacie gry MMO - MMORPG, które potrafią wciągnąć człowieka jak bagno?

Pozdrawiam

Tank 1990

World of Warcraft - 11mln ludzi nie może się mylić.

Poza World of Warcraft jak rozumiem? :wink: Jest Guild Wars oraz Runes of Magic, no i tu całkiem prężnie rozwija się inny projekt http://etherfields.com/. Jeśli niekoniecznie chcesz RPG to polecam Need for Speed World albo World of Tanks.

Oczywiście LOL. Jest to gra MMORTS. Grałem w wiele gier mmo i ta jest w ścisłej czołówce

Jest taka jedna. Nazywa się Życie.

trudno nie zgodzić się z użytkownikiem wyżej ;p

ale jeśli naprawdę chcesz marnować życie na mmo, to spróbuj eve online (klimaty futurystyczne), rift online (platna) , lineage 2 (niedługo będzie free to play od Goddess of Destruction)

pozdro

Kilka dni temu Fallen Earth stało się F2P. Narazie mają problemy z serwerami w godzinach największej aktywności użyszkodników. Postapokaliptyczny klimat, ogromny świat, free targeting, porządnie rozbudowany crafing i niezbyt nachalne próby wyciągania pieniędzy od tych, którzy i tak nie zamierzają płacić. Ogólnie mówiąc warto rzucić okiem.

Jakiś czas temu bym polecił grę Cabal online przy której spędziłem mnóstwo czasu ale wprowadzając co nowe update to spaprali grę na maxa, nie gram juz z rok prawie. Ale ma wyjśc cabal 2 więc sobie pogram :slight_smile: A tak to jakoś zadna gra mi nie przypadła do gustu. Wczoraj ściągnałem Fallen earth ale jeszcze sie nie logowałem ani nic ale czytając po recenzjach i ogolnie o grze to może być ciekawa. :slight_smile:

LAst chaos ! ^^ :stuck_out_tongue:

Metin2 :slight_smile:

Metin 2 ze względu na rozbudowanie - 7/10.Dzieci w grze 10/10(negative).