Jakie polecacie wyścigi z 210-11 r

Witam,ostatnio grałem w 3 poprzednie wersje NFS(The run i obie Shift) no ale jakoś nie podeszło to w moje gusta,the run plus za dynamikę gry ale był ubogi…Szukam naprawdę dobrych wyścigów gdzie możemy przebierać w samochodach i ich markach,ścigać się po fajnych torach bądź miastach i tuningować swoje zabawki,zmieniać ich wygląd zarabiać duże pieniądze w karierze…Co polecacie?

Z NFS Mi osobiście podobał się jeszcze Most Wanted. Pozatym ciekawy jest Dirt ten pierwszy dużo wyścigów w Karierze.

Burnout Paradise The Ultimate Box jest zajefajny.

Stara gra Insane jest dość trudna.

Polecam też coś zupełnie innego TrackMania UnitedForever

NFS Undercover jest dobre, a Hot Pursuit (z 2010) *********** pod względem złożoności kariery (i bandyta i policjant) oraz pięknych tras i ogólnie grafiki, zobacz sobie gameplaye na yt.

NFSHP jest bez tuningu ;p w poprzednie wersje nfs gralem-te co zostały tu wypisane ;p

Bo akurat tuning to taka bardzo potrzebna i fajna zabawa… Sama gra jest ciekawa, kolczatki, impulsy em itp i to dostarcza wrażeń, a nie namalowana “ciekawa” grafika na masce czy “lepsze” nitro.

Bo akurat tuning to taka bardzo potrzebna i fajna zabawa… Sama gra jest ciekawa, kolczatki, impulsy em itp i to dostarcza wrażeń, a nie namalowana “ciekawa” grafika na masce czy “lepsze” nitro.

Ja akurat wolę wyścigi z tuningiem,przecież dokładnie napisałem o co mi chodzi nie musisz na mnie naskakiwać-tuning dla mnie jest bardzo fajną zabawą…