Jakie polecacie wyścigowe gry na xbox one s? (60fps1080p lub stabilne 30fps1080p)

obecnie mam forza horizon3 chciałbym kupić dlc ale niestety nigdzie nie ma no dobra może na kinguin ale za jakieś 100tysięcy. Na xbox360 mam forza horizon2 i nfs most wanted 2005 polecacie jakieś wyściowe gry na 360 lub one s? Mam już dużo strzelanek pora zmienić na coś innego tylko chodzi mi o w miarę dobą optymalizację i cenę przy okazji nie chciałbym żeby moja konsola zużywała wszelkie dostępne zasoby lub się grzała jak xbox360. Forza horizon4 odpada kiedyś grałem na pc słabo to działa.
Fajne są z otwartym światem miałem nfs rivals ale już przechodziłem po prawie 3 razy.

nie ma w oficjalnym sklepie na konsoli?

Najlepiej, najpierw na naukę języka polskiego.

Forza Horizon V

Burnout Revenge z Xboxa 360. Jest za chyba 32 zł.

to wydatek prawie 300zł nie stać mnie na aż tyle

@silvver na oficjalnym lata temu usunęli szukałem na eneba brak produktów g2a to samo na kinguin jest za chyba 100tysięcy :rofl:

Niedawno była premiera i temu. Te premierowe gierki zwykle ceny mają powyżej 200zł @M3X2

Zawsze można po taniości kupić GamePassa na promocji i sobie ograć.

na gaypass nie masz ultimate edition ta gra jest zbyt stara jedynie zostaje szukanie wersji fizycznych albo nadzieja na klucz

Może wypadła przez te trzy miesiące z oferty lub twoja „Przepustka dla Gejów” do gier nie jest na XBoxa/MS Store (tak to jest jak się szybko pisze lub lubi używać spolszczenia „gejmer”/„gejmerka”, powielanie literówki z zachodu to jak dla mnie głupota, raczej każdy pisze tak szybko by nie widzieć utraty czasi po przez pisanie -me zamiast -y).

dlatego gram tylko jak mi się naprawdę nudzi nie jestem jakimś pro ultra gamer i myślę, że wydawanie hajsu na jakieś krzesła po 500zł to bezsens. I nie stać mnie na te abonamenty golda od 2 lat nie mam ostatni raz kupiłem tylko trial 1 dzień za ok. 5zł albo na cały rok ale to tylko wtedy.

oj tak to jest spoko ja za 20zł kupiłem jednak jedna gra to mało ja mam tak, że wolę mieć na zapas najwyżej sprzedam

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.