Jakie programy do odbioru TV

Witam

Mam problem z orginalnym programem do karty WinFast-a. Czy możecie polecić mi coś innego działającego z tą kartą

Z gory dziekuję Mrok

mam to samo mam kartę leadtek winfast i na kanalach gdzie mam stereo to trzeszczszy mi strasznie przez jakieś 3-5 sekund. jakbyś znalazł sposób to daj znać,mi nie pomogło zainstalowanie nowych sterów

ktoś mi powiedział kiedyś ze to przez mój procek p4 fsb 800, zainstalował mi coś i było ok, niestety nie mam kontaktu z tą osoba i nie wiem co zrobiła ale było ok.

pożyczyłem kiedyś od kolegi taką samą kartę ale tańszy model bez tereo i nie było tego trzeszczenia,na mojej próbowałem juz róznych ustawień na aux i lin-in i nic z tego

Grzegorzu82 u mnie historia wyglądała tak, oprogramowanie z kartą nie zapamiętuje ustawień czyli po uruchomieni jest coś ale brak większości programów , na tym forum polecono mi ściągnięcie nowszej wersji ale dalej było to samo więc teraz postanowiłem zapytać o inne programy bo orginału mam już dość.

Hmm google - “oprogramowanie do kart telewizyjnych” lub “Karty telewizyjne” powinno pomóc :wink: