Jakie PSP kupić?

Witam, jako, że nigdy nie miałem psp , chciałem zapytać czy ktoś mógłby napisać jakie PSP kupic? Cena do 600zl max myślę :). Po cenach na allegro totalnie zgłupiałem, która jest lepsza , która nowsza itp. Czy ktoś mógłby nakierować? Zastanawiałem się nad kupnem PSP STREET , cena w sklepie 400zl znalazłem, ale jak z grami i cenami gier? Wolałbym kupić już przerobioną, ale wtedy jest dalej gwarancja? PSP ma być dla dziecka 9letniego na komunie, nie wiem czym sie kierować w wyborze. Dlaczego na allegro widzę , że niektóre starsze konsole psp są droższe od PSP street? , Niech nikt się nie wychyla z PS Vita, bo 1 000zł nie uśmiecha mi sie wydawac na przenośną konsolę,już lepiej Xboxa

Ja osobiście posiadam PSP 3004 dla mnie najlepsze PSP…

PSP Street nie posiada Internetu! !!

Polecam ci kupić PSP 3004 albo wgl 3000…

Street nie polecam!

No to tyle mam nadzieje,że pomogłem! :razz: :razz:

Może ten wątek będzie bardziej pomocny w sprawie wyboru tego komunijnego artefaktu -> watpliwosci-kupna-psp-kilka-pytan-t468981.html?hilit=psp#p2970799

Pewnie czasu też masz mało więc na rozglądanie się po zagranicznych aukcjach już na niewiele się przyda, a sprzęt da się tam wyrwać z znacznie niższych cenach niż u nas i do tego w bogatszych zestawach.