Jakie PSP wybrać?


(Andrzej91) #1

Nie ma co człowiek zrobić z pieniędzmi i szuka. I znalazł pomysł. Sony Play Station Portable.

I tak, zacząłęm się już gubić w tych wszystkich wersjach, 1000, 2000, 3000, 3004, Slim, Fat, Matko, już nie wiem co do czego.

Chcę PSP, na którym będzie możliwość korzystania ze Skype'a. Z tego co się jeszcze orientuję w 2000 jest karta WiFi, ale nie ma mikrofonu, tak? Czy można tam jakoś korzystać?

Druga sprawa, to możliwość wrzucania na kartę pamięci ściągniętych gier i odpalania ich właśnie z karty. W wersjach 3000 nie ma takiej możliwości? Czy znowu coś namieszałem? Do wydania 700 złotych, czy ktoś mógłby poszukać i troszkę wyjaśnić jaką kupić? Nie musi być nowa, nawet lepiej lekko używana, a żeby było kilka gier na UMD.

Pomóżcie forumowicze :wink:


(janiś) #2

bierz 3004, jest najnowsza i najlepsza, ma skype, wifi, można ładować gry na kartę i odpalać, największy wyświetlacz.

ostatnia cyferka na końcu wersji tj. 4 oznacza, że konsolka jest przeznaczona na europę.


(Andrzej91) #3

Koleś, który sprzedaje 3004 mówi, że na razie nie można ładować gier na kartę, że nie można z karty odpalać obrazów. I kogo słuchać? Chodzi o tę aukcję: http://allegro.pl/item648285782_sony_ps ... i_hen.html


(Krzkaczor) #4

Z tego co mi wiadomo to nie można nadal ładować gier na kartę ale mogę się mylić.

Chyba rozmiar wyświetlacza jest ten sam ale zmieniła się technogia wyświetlacza.

W 2k też można korzystać ze skype :roll:


(Andrzej91) #5

Ale nie ma wbudowanego mikrofonu, tak? Jak wtedy wygląda sprawa? http://allegro.pl/item650192273_nowa_so ... erowo.html To jest w porządku, dokupiłbym do tego kartę i gry to nie problem, tylko czy to działa...


(Krzkaczor) #6

Tak, 2k nie ma mikrofonu.