Jakie Reklamy umieszczać


(Rosiak112) #1

Wiecie może coś na temat płatnych Reklam ?

chodzi mi tu aby były dobrze płatne,formaty ani wielkości nie mają znaczenia.

Chciałem coś dorobic sobie na mojej grze przeglądarkowej umieszczając Reklamy.

Edit: google Adsense - odpada


(IcyMat) #2

Yhym... Jeden - Google to się zepsuło? Swoją drogą to samo Google oferuje reklamy w internecie, ale mniejsza z tym...

Dwa - Coś takiego jak wyszukiwarka na forum istnieje - warto spojrzeć czasami w okolice prawego górnego rogu forum...

Trzy - Zajrzałem na obydwie strony z Twojego podpisu i powiem jedno - w życiu nie kupiłbym reklamy na tych stronach. Zero interpunkcji, zero polskich znaków, zero ortografii...


(Rosiak112) #3

a gdzie masz błędy ortograficzne ?


(IcyMat) #4

Nazwy własne piszemy z wielkiej litery :wink: nie jestem do końca pewien, ale brak polskich znaków chyba też traktuje się jako błąd ortograficzny. Ja rozumiem jeden czy dwa bo to się każdemu zdarzy, ale nie aż tyle :wink:


(Uzi123) #5

Jeśli chodzi o reklamy, jak przy ich wyborze mocno wsparłem się na stronie http://zarabianie-na-blogu.pl/, może tobie też pomoże. Są opisy reklam, programów partnerskich.


(Filip Szylderowicz) #6

ja mogę ci polecić sieć novem.pl możesz zarejestrować tam swoją stronkę i umieszczać reklamy dużych firm które będą płaciły za kliknięcie w banner lub wypełnienie formularza kontaktowego (np. PKO płaci 30 zł za formularz).


(Croos22) #7

AdSense lub Adkontekst?

Czy o to chodziło?


(Rosiak112) #8

tak dzięki (a adsense oszukuje)


(Góral105) #9

Warto się skupić na programach partnerskich. Oferują dosyć dużo, zarobisz może raz na miesiąc, może więcej, może mniej, ale jeśli ktoś kupi coś z Twojego polecenia dostaniesz dużo kasy.

Jeśli chodzi o mnie to jestem w PP: glowanet- http://panel.glowanet.pl/affiliates.php (20% na każdej transakcji) i YES24.PL- http://www.yes24.pl/176-Dealer-WWW.html (oczywiście powyższe linki nie mają refa :smiley: )