Jakie rodzaju komputer używacie/posiadacie?

Pytam, ponieważ kupiłem ostatnio taki sam laptop i do tej pory używam netbooka mimo, że mam w domu wypasionego 4 rdzeniowego kompa.

Czy ja wiem - znam wiele osób które oprócz komputera mają także laptop/tablet, albo w domu ma dwa czy nawet trzy komputery.A auta - to chyba mam szczęście, znam/kojarzę kilka rodzinek, co mają więcej niż 1 auto, znam kilka takich, co nie mają więcej, bo nikt nie ma prawa jazdy, ale gdyby miał - to byłoby i drugie ;>

No ale to zabrzmiało coś w stylu “To ty nie nosisz majtek?” :smiley:

Ja też mam 3 kompy - jeden w częściach, jeden stary w całości i aktualny, no ale nie uważam to za normalne aby mieć ich tyle;-)

Ja mam wypasionego PC, którego używam tylko do szkoły ze względku na monitor 23" IPS i raz na dwa miesiące w jakąś grę, tak to kompa używa tylko brat. Netbooka, którego używam na co dzień i który całkowicie mi wystarcza i teraz kupiłem używanego lapka prawie nówkę bo się strasznie opłacało.

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem komputera kwantowego operującego na 64 kubitach :stuck_out_tongue:

Cały dzień komputer stacjonarny a na wieczór (i noc :P) przesiadam się na laptopa.

Oby dwie maszyny moje :slight_smile:

A smartfona nie mam ponieważ wciąż nie mogę się do nich przekonać. Od 6 lat jadę na Sony Ericsson K800i.

Taka różnorodność że ciężko się w tym odnaleźć, a tym bardziej na coś zdecydować.