Jakie rodzaju komputer używacie/posiadacie?

Ponieważ kolega infoR_96 zrobił ankietę na temat odtwarzaczy, pomyślałem, że zaczepię od razu o inne dziedziny informatyki. Każdy ma 3 głosy, ponieważ zwykle w domu jest więcej niż jeden komputer.

Zmień “Stacjonarny PC” na “Komputer stacjonarny”, bo co mają zrobić ci co korzystają z iMaców.

Używam w sumie 3 PC stacjonarnych

  1. W domu głownie Phenom X3, 4GB RAM, 500GB HDD, Linux openSUSE, WIndows 7 i XP

  2. Drugi Athlon XP, 2GB RAM, 80GB HDD, Windows 7

  3. W pracy C2D, 2.5GB RAM, 320GB HDD, Windows XP

Używam też 2 smartfonów

  1. Głownie Samsung i5800, Android 2.2, 16GB SD

  2. iPhone 3GS 15GB, iOS 5.1.1

Netboków, laptopów nie lubie a tablet jest niepotrzebny.

PC, laptop i smartfon.

PC/laptop.

komputer stacjonarny :slight_smile:

Mało opcji. W garażu leży stara stacjonarka którą z sentymentu czasem podłączam. Obok wierny kompan Inspirion 1545, na kolanach netbook A0722, na stole leżała [zmarła dawno temu] Xperia X8, a teraz LWW i może za miesiąc szykuje się kolejny zakup bo mam chrapkę na Ainol Elf II. O Nettopie nawet nie rozmyślam. Lepiej zainwestować w netbooka.

lap + pc’t :slight_smile:

PC + Laptop + telefon

Btw ja bym smartphone’a do komputerów nie zaliczył :slight_smile: Tak samo tabletu (powinien być tablet pc)

Coraz częściej słyszy się jak to smartfony i tabletu zastępują/zastąpią zwykły komputer czy laptopa dlatego są na liście.

Komputer stacjonarny (1)

Laptop (1)

Smartfon (3)

:smiley:

Thinkpad T61 + PPC

Na początku miałem komputer stacjonarny, potem i do tej pory laptopik. Teraz przymierzam się do kupna tabletu. Wylukałem tutaj http://tech.wp.pl/asus.html coś ciekawego. Ale jak sprawdzałem ceny to jeszcze muszę trochę zaoszczędzić. No i jeszcze smartfona słaby bo słaby ale jest.

U mnie stacjonarka HP i zakurzony netbook Samsunga - wyparł go tablet Asusa - już nawet nie pamiętam kiedy samsunga ostatnio odpalałem :smiley:

A u mnie wszystkie opcje (oprócz nettopa) musiałbym zaznaczyć, bo z każdego z tych urządzeń korzystam na co dzień.

Stacjonarny z sygnaturki (do ideału brakuje, ale powoli i go osiągnę) i laptop - stara, pięcioletnia Toshiba A200 która się już powoli sypie (z zewnątrz, sprzętowo do przeglądania internetu daje radę, a do innych zastosowań jest stacjonarka).

Nie ma smartphone’a, ale za rok na wakacje sobie coś sprawię, teraz priorytetem jest SSD i wymiana zasilacza.

Laptop z podpisu i smartfon Samsung Omnia, staruszek, ale daje radę

Ten laptop to twój jedyny komputer ?

Wystarcza Ci na co dzień czy rozglądasz się na czymś mocniejszym ?

Hahahahhaha - dobrze że to HP, można komentować wpisy:D

Zabrzmiało jakby to u nas było naturalne że każdy ma co najmniej 2 komputery (jak w USA co najmniej 2 auta) albo jakbyś chciał coś sprzedać mimo że użytkownik ma dobry sprzęt:)

Jeśli post Xemidry był do mnie to tak, wystarcza, a po cóż więcej?? Laptop ten jest wydajny, wystarczający na moje małe potrzeby :slight_smile:

Nie muszę do słuchania muzyki, netu, gg i filmów w jakości SD mieć chyba kompa z 8 rdzeniami, trzema grafikami i 128 gb ramu…

Do tych czynności wystarczyłby byle jaki netbook, lecz ze względu na słaby wzrok wybrałem komputer 15 calowy.