Jakie są wymagania rekrutacji w akademii Cisco?

Wiem że jest to serwis głównie dotyczący komputerów ale nie wiedziałem gdzie to napisać chodzę do technikum informatycznego i chciałbym się zapisać do akademii Cisco tylko nie wiem jakie są warunki rekrutacji na stronie pisze tylko o cenie kursu niech mi ktoś powie czy wystarczy mieć ukończone 18 lat czy coś więcej?

Trzeba mieć kasę na kurs :stuck_out_tongue:

mnie nie interesuje kasa tylko to czy nie trzeba mieć ukończonego technikum lub studiów aby mnie przyjeli

Jeżeli jest to z jakiś pieniędzy publicznych, to studia będą minimum, a tak kasa.

To nie jest szkoła - to płatny kurs. Nie ma rekrutacji, tylko zapisy. Technikum mieć nie trzeba. Studiów ukończonych też nie, bo paru kumpli robiło w trakcie (na drugim roku chyba). Płacisz, to cię przyjmują.

Nie, nie trzeba. Nie musisz mieć nawet szkoły ukończonej w tym kierunku. Moje wykształcenie jest kompletnie niezwiązane z IT i nikt nie wymagał tego ode mnie w Akademii Cisco, do Akademii może przystąpić tak naprawdę każdy. Jakbyś nie wiedział czy zdecydować się na Discovery lub Exploration, to proponuję Ci wybrać Exploration, kurs jest całkowicie poświęcony sieciom komputerowym, Discovery jest nastawione bardziej na osoby, które o komputerach nie mają żadnego pojęcia. Kurs powinien trwać minimum 6 miesięcy, tak wymaga Cisco, w moim przypadku kurs trwał rok, ale to głównie przez przerwy świąteczne, wakacje/urlopy uczestników itp. niedługo będę zaliczał ostatni final, a potem trzeba się przygotować do egzaminu zewnętrznego :wink:

Musisz być też świadomy tego, że materiały dostępne na platformie nauczania Cisco (wersja 4.0) są tylko częściowo dostępne w języku polskim, semestry 1 i 2 są dostępne w języku polskim, natomiast 3 i 4 już nie. Możliwe, że niektóre akademie udostępniają własne książki, można też kupić książki we własnym zakresie, ale musisz wiedzieć, że od 3 semestru zarówno testy cząstkowe, jak i fianale (testy na zakończenie semestru) zdaje się w języku angielskim. Egzamin zewnętrzny tak samo, można zdawać w kilku językach (angielski, niemiecki i japoński, ten ostatni tylko w Japonii), ale nie w języku polskim.