Jakie są wymagania visty starter?

Witam. jakie sa wymagania visty starter?

sprawdź na stronie microsoftu.

Pentium lub podobny z zegarem już od 233Mhz. Nie wiem czy by nie reaktywować mojego 233 Mhz :smiley: :smiley:

co ty! Nie masz szans odpalić visty na procku 233MHz

Napewno 512 mb RAM, gdyż instalator zaraz po kliknięciu Install wyświetli komunikat, iż posiadamy za mało ramu i aby kontynuować należy posiadać 512 RAM.

Vista Starter ruszy przy 233 MHz: http://pclab.pl/news24525.html

Poza tym na tej edycji uruchomionych aplikacji bedziesz mogł mieć jedynie 3-4. Polska edycji nie trafi na nasz rynek…

Instalator Visty pokazuje komunikat, ze wymagane jest niby 512 MB RAM, ja odpaliłem instalację teraz na VPC przy 375 MB :wink:

Mnie też to zdziwiło :lol: :lol: :o

Min 800 MHz według testów 1 GHz

15 GB miejsca na dysku dla Windows

Min 512 MB dla wersji Basic,dla Premium z Aero musisz miec min 1 GB,dopiero Premium oferuje nowości z Visty,jeśli weżniesz pod uwagę granie pod Vistą,musisz miec min 2 GB ram

Vista Basic ma dwie nowe funkcje - szybkie szukanie i Windows Defender,a dalej wygląda jak XP,zresztą wejdż na stronę Microsoftu

zauwaz ze mowa o wersji starter

Vista Starter nie obsługuje panelu Aero,więc wymagania zmniejszą się o jakieś 35%…Tym bardziej iz starter nie posiada zbyt wiele opcji :stuck_out_tongue:

a nie przypadkiem vista starter to tylko 3 procesy usera? i ona dedykowana dla krajów 3-go świata , hmm w sumie Polska też się zalicza do krajów trzeciego świata. :slight_smile:

Starter to jak windows 98 :wink: zbyt wielu funkcji niema… ale dla biedniejszych krajów to jak najbardziej dobry system… Jak chcesz kupić Viste… to polecam Home Basic :slight_smile: http://neovanet.pl/index.php?page=start&id=5

polecam :wink:

Radze ci nie kupywąć Sterter kup sobie lepiej inną które maja aero i inne przedatne funkcje;)

Starter to najbardziej poroniony pomysł MS. Widać, że chcą wyciągnąć kasę z każdego portfela. Mając taką konfigurację kupiłbym prędzej 98 lub XP, a nie okrojoną wersję Visty :O.

Oficjalne wymagania dla VS:

http://www.microsoft.com/windows/produc … fault.mspx