Jakie słuchawki bezprzewodowe polecilibyście na Aliexpress?

Jakie słuchawki bezprzewodowe airdots do smartfonu Xiaomi (Android) polecilibyście na Aliexpress? Tam ceny zdecydowanie niższe niż w polskich sklepach jak Media Expert, ale można się nadziać na bubel i jakieś dziadostwo do diabli tam tego jest nie wiadomo które jest ok

Over-Ear Headphones - Shop Cheap Over-Ear Headphones from China Over-Ear Headphones Suppliers at ANKER Official Store on Aliexpress.com
i wysyłka z Polski

Takich nie chcę, mnie interesują takie airdots xiaomi - Kup airdots xiaomi z bezpłatną wysyłką na AliExpress version tylko że ich jest tak dużo że nie wiadomo które brać

Miej świadomość, że zdecydowanie niższa cena, to i pewnie jakość. Ja często kupuję na ALi, bo taniej i akceptuję gorszy towar, ale miej świadomość, że np. bateria w słuchawkach będzie wymagała częstszego ładowania lub jakość nie będzie idealna.

Przed zakupem zobacz, nie ma unpackingu produktu na YT. Większość sklepów sprzedaje to samo, więc na 100% znajdziesz jakieś z recenzją. :slight_smile:

ta sama firma
TWS Bluetooth Earphones - Shop Cheap TWS Bluetooth Earphones from China TWS Bluetooth Earphones Suppliers at ANKER Official Store on Aliexpress.com
mam od nich głośnik Soundcore Motion +. REWELACJA

Ale chcesz posłuchać w „przyzwoitej” jakości, czy tylko po prostu mieć słuchawki bezprzewodowe.
SZpanik w tramwaju./ czy na wsi w autobusie.

nie no kurde skoro przekas pisze że takie słuchawki o wartości no co najmniej 200 zł albo ponad 300 w przeliczeniu z dolarów na zł to chyba jednak już kupie te droższe media expert czy coś, słuchawki to jednak słuchawki miałem już jedne które kosztowały ponad 100 zł okazały sie totalnym niewypałem, bo bateria bardzo szybko sie rozładowywała po zaledwie 30-40 minutach od pełnego naładowania, a na etykiecie było zupełnie inaczej…

Ok, ale dla mnie kupowanie na Ali i czekanie 2-= 3 tygodnie, to delikatne żydostwo.
O sprzęcie masz na youtube wszystko, Wyznaczasz widełlki cenowe.
Tak kupowałem ostatnio myszkę/trackaballa 150-300 i kupiłem za 170

… bo wielu nawet nie wie co sprzedaje, taka etykietka, to tak idzie, a że kant… :wink: