Jakie słuchawki do 100zł

Cześć. Polećcie mi jakieś słuchawki dokanałowe w tym przedziale cenowym. Słucham ogólnie wszystkiego ale dominuje hip hop, techno, trance, dance. Chce kupić coś bardziej wytrzymałego szczególnie jeśli chodzi o kabel.

Wynalazłem w internecie, że dobrą opcją mogą być SoundMAGIC PL11 bądź MEELectronics M9. Ostatnio słuchałem muzyki na PANASONIC RP-HJE120E-K. na MP3 creative’a zen nano plus musiałem dawac głośnośc na maxxa. Tak więc przydały by się w miarę głośne słuchawy.

Najlepsze jak dla mnie to nauszny model Sennheiser HD407. Dobra cena, wyważone brzmienie, porządny bas. Z dokanałowymi słuchawkami nie czuję się komfortowo

Creative EP-660

Sam używam i uważam za bardzo dobre, zarówno z żywotnością jak i odtwarzaniem dźwięku.

Ja tobie też polecam Creative EP-660, ja ich nie mam, ale kumpel takie posiada i bardzo sobie chwali, słucham na nich muzyki, i według mnie jakoś jest dobra.