Jakie słuchawki do 120zł?

Witam

Potrzebuję jakiś porządnych słuchawek do gier i muzyki(żeby był czysty dźwięk, wyraźne basy). Myślałem nad Sennheiser HD202 albo Creative HS-900. Co Wy możecie polecić? Wcześniej miałem HS-600 i byłem z nich b.zadowolony ale niestety przestała kontaktować jedna słuchawka. Cena do 120zł.Mogą być linki z allegro… Liczę na Waszą pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam

Ja także dołączę się do pytania.

(Założyłem ostatnio temat o lapku, długo nie potrzymał na forum, zaraz mod skasował więc teraz doczepiam się…)

Dodam że będą one raczej do lapka(choć nie wiem czy to jakaś różnica).

http://www.komputronik.pl/Sluchawki/Cre … ,id,46733/

Polecam te słuchawki , bardzo dobre - świetne…

Te, dobry żart.

noname321 , masz te słuchawki ? Nie. Ja mam i wiem co piszę…

Pewnie że nie mam bo dziadostwa nie kupuję. Miałem je na uszach i też wiem co piszę. Sztuczne dźwięki, zamknięta scena, wszystko dzieje się miedzy instrumentami, w głowie… w sumie każdy ma inny gust muzyczny, dla mnie sztuczne dźwięki i praktycznie 0 sceny to wada, dla kogoś innego to może być zaleta. Creative to w ogóle nie w tej dziedzinie, nie nadaje się do robienia słuchawek.

W tej cenie tylko senki HD202/HD457, a że jest nacisk na bas to HD202.

noname, sama prawda, miałem creative fatal1ty, i niestety nieprecyzyjne basy , rozwalony werbel,i zamknieta scena, a Paracik, jak masz uszy w jelitach to nie polecaj lipnych słuchawek człowiekowi który chce dobre słuchawki, co do najlepszych słuchawek to to co polecił Noname + Creative Aurvana live!, nie są to słuchawki robione przez creative tylko denona , dlatego są w miare ok

Creative Aurvana live! trochę drogie…słyszałem właśnie że Fatality są dziadowe, kumpel je testował. A co myślicie o HS-900?

są to te same słuchawki, tylko że w innej “obudowie” , też nie warto, ale jezeli nie masz na aurvana live! to nie martw się bo masz jeszcze Sennheiser hd201/202, pierwsze dla ludzi którzy nie lubią mocnego basu, a 2 dla tych co lubią :slight_smile:

A jeżeli chodzi o mikrofon…

jakiś dołączany

http://www.allegro.pl/item423741272_zal … _gwar.html

o czymś takim myślałem…

sam go użytkuje , i jestem z niego bardzo zadowolony, używam go do rozmów na vt, ts Skype, i sprawdza sie doskonale, powiem Ci, że posiadam zestaw Hd201+zalmac mic 1, wczesniej mialem creative fatal1ty, i to jak niebo a ziemia

czyli mówisz że zestaw HD201+Zalman będzie gitara, jeśli chodzi o moje wymagania(gra, muzyka)??

A czy ten mikrofon jakoś szumi podczas rozmów czy inne rzeczy się z nim dzieją?

Bierz HD202 bo czytałem, że chcesz mieć ładny bas :slight_smile:

no lepiej bedzie jak weźmiesz 202 bo zawsze lepsze dla jakości brzmienia zmniejszyć bass niż go podbijać

a mikrofon?? chcę wiedizeć czy nadaję się do rozmów w grze oraz czy nie zniekształca zbytnio dźwięków.

zalman mic1 jest bardzo dobrym mikrofonem,w csa gram od lat 4 więc wiem co mowie, dzwiek jest mocny ale naturalny z zalmana

Kupiłem sobie te HD202 i powiem że naprawdę warto.Bardzo dobre słuchaweczki.Bass jak na słuchawki to bdb.

Polecam :slight_smile: