Jakie słuchawki do 170zł

Witam.

Na wstępie dodam, że czytałem wiele podobnych tematów, ale nie znalazłem raczej niczego zadawalającego.

Otóż przymieżam się do zakupu słuchawek nausznych dla gracza po trochu muzyka. Gram, już dłuższy czas w CS 1.6 około 2lata. Grałem jakiś czas w słuchawkach i według mnie różnica jest ogromna. Nie mówię jedynie o CS bo jest wiele gier w które gram przez neta. CoD 4, przymieżam się do zakupu antologi unreala, Crysis. Zależy mi na tym by słuchawki posiadały wbudowany lub dołączany mikrofon. Cena jaka mnie interesuje to 170zł. Myślałem, nad Creative Fatal1ty ale podobno są one małe i nie otaczają całego ucha, a jakoś dźwięku pozostawia dużo do rzyczenia. Bardzo, ale to bardzo zależy mi na zakupie słuchawek w media markcie jeśli tam dałoby rade kupować te słuchawki mogę wydać 230zł. Fajnie gdby słuchawki były bezprzewodowe.

Może coś Sennheisera? Np. PC 35? Cena ok. 170 zł. Przewodowe, z mikrofonem, jakość dźwięku powinna być dobra chociaż w przypadku tych słuchawek na pewno przy muzyce nie będzie tak dobra jak przy serii HD. Posiadam 2 rodzaje słuchawek tej firmy i każdy gra na bardzo przyzwoitym poziomie.

Ja mam Fatal1ty i nie narzekam.

Ale skoro nie chcesz ich, to może to:

SteelSeries 4H

Dołączany mikrofon to nie problem można dokupić taki doczepiany do kabla za chyba 30 zł. Weź coś od senka te PC35 raczej nie są polecane ale hd201 czy 202 albo koss ur40 steel i creative omijaj.

@ziomek5 - czemu omijaj steel i creative ?

Ehh ile można to pisać … Jakość dzwięku jest mierna w porównaniu do senków,grado,koss,akg te firmy robią lepsze słuchawki tamto to jest masowy syf reszty nie chce mi się pisać poczytaj sobie na necie albo moje inne posty o słuchawkach. Nie mówie o słuchawkach przenośnych creative ani o creative aurvana live chyba jedyne dobre słuchawki z tej firmy.

A o Steel ? Steel nie jest firmą do kitu, jeśli chodzi o sprzęt/akcesoria do grania, a słuchawki 3H/4H/5H/5Hv2 są naprawdę dobre. Nie mówię, jak w filmach czy w muzyce dla audiofila, ale jeśli chodzi o gry, to są naprawdę dobre. Poza tym, wg mnie, jak nie masz dobrej karty dźwiękowej, to nic Ci nie da, że masz Aurana czy inne kosmiczne słuchawki za kosmiczne ceny :wink:

Mówiłem i o steel i o creative jako producencie słuchawek szczególnie modele fatality,HS.

jasne nie słyszałeś dobrych słuchawek nawet w grach wymiękają nie opłaca się tego kupować drogie nie adekwatnie do ich jakości . Aktualnie mam Senki 555HD oraz creative x -fi gamera (chociaż dziś brałbym asusa xonara i myśle o wymianie) właśnie z myślą o grach a teraz dołożyłem wzmacniacz słuchawkowy i jakość jeszcze się polepszyła. Wcześniej miałem kossy ur 40 a jeszcze wcześniej steel 3H którymi byłem załamany.