Jakie słuchawki do Samsung Galaxy ACE?

Witam. Niedługo kupuję w t-mobile, Galaxy ACE. W pudełku nie ma jednak zestawu słuchawkowego. Jakie polecacie mi słuchawki? Będą one używane m.in do rozmów więc muszą one mieć mikrofon. Zastanawiam się nad Samsung EHS48ESOME oraz Samsung AAEP433SBE. Zależy mi na dokanałowych bo lepszy dźwięk jest :slight_smile: Które z nich byłyby lepszy oraz jakie ewentualnie mogę jeszcze kupić? Max. koszty to ~35zł z wysyłką.

PS. Czy ten telefon jest warty swojej ceny i kupna?

Na rachunku miałem napisane 1999 zł. Czy za tyle go kupujesz? Jeżeli tak, to nie.

dostałem standardowo z moim Galaxy 3 te w drugim linku i są w miare OK. Nie oczekuj cudów-Samsung nie zajmuje sie masowo produkcją słuchawek :slight_smile:

Dla mnie są wystarczające do słuchania MP3 (jak dobrze ustawisz EQ) :slight_smile:

Ace byłby super telefonem gdyby nie dość kiepski wyświetlacz jak na takiego smartfona :wink: zwykły lcd i dość niska rodzielczość w porównaniu choćby z iphone 3g :wink:

Sama funkcjonalność itp nie różni się praktycznie niczym od galaxy s :slight_smile:

Sam posiadam galaxy s i galaxy ace także porównywałem :wink:

Temat wątku: Jakie słuchawki do Samsung Galaxy ACE?

:x

:wink:

no sorry, ale temat o słuchawkach :slight_smile:

Już sie nie czepiam… ;D

Kupiłam niedawno Samsunga Ace i też nie mam do niego słuchawek. Na sto procent mogę powiedzieć, że model słuchawek Samsung EHS48ESOME jest nieodpowiedni( wiem bo sprawdzałam, ciężko wchodzą, słychać muzykę ale głosu w ogóle ). dlatego mam nadzieje że ktoś przetestował już słuchawki odpowiednie dla tego modelu telefonu :slight_smile:

Sorry za archeologię, ale po uprzednim przetestowaniu, mogę szczerze polecić słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-samsung-i91 … 15336.html . Generalnie słuchawki do naszego ACE’a powinny mieć białe obrączki na wtyku (pod warunkiem, że są to słuchawki z mikrofonem). Te które wymieniłem wyżej dają na prawdę niezły dźwięk, do rozmów też się nadają. Ogólnie można powiedzieć że są do wszystkiego :wink: Jeśli oczywiście ktoś nie będzie używał mikrofonu, to wówczas może kupić słuchawki bez mikrofonu i już z czarnymi obrączkami.

Podsumowując:

Słuchawki z mikrofonem - muszą być białe obrączki!

Słuchawki bez mikrofonu - nie musi być białych obrączek, mogą być czarne.

Mam nadzieję, że to się komuś przyda. Pozdrawiam.

Identycznie miałem w zestawie z Samsungiem PIXON jak dla mnie za dudniący bas. Jak komuś zależy tylko na słuchawkach z dźwiękiem “łup, łup” to polecam :slight_smile:

Słucham rocka i dla mnie aż tak nie dudni :slight_smile: Wszystko zależy od tego, jak sobie wszystko w telefonie poustawiasz.