Jakie słuchawki do SE wybrać?

Witam!

Ostatnio zastanawiam sie nad zakupem słuchawek HPM-70 w celu, że będę miał adapter na zwykłego jacka, do tego dopnę mojeo Sennki HD 205 i git :wink:

Zastanawiam się nad tym adapterem:

http://www.allegro.pl/item918487929_a1_ … 3_5mm.html

ale myślę że już lepiej wziąć te podróbki:

http://www.allegro.pl/item920600847_hs7 … w800i.html

z wysyłką 3zł drożej, ale mam 1m kabla i słuchawki (co prawda chińskie podróbki-ale w razie czego są)

Co z tych 2 wymienionych? chodzi głównie o adapter. Czy te podróbkowe HPM-70 mają gorszej jakości adapter od tego zwykłego pierwszego? Wydaje mi się że to bez różnicy…

Myślę też czy nie dołożyć już do takich:

http://www.allegro.pl/item915038536_slu … 10itp.html

Czy te są oryginalne? Bo mają logo walkmana, dodatkowo te posłużą nie tylko jako adapter do sennków na jacka 3,5mm ale także jako same słuchawki- wiadomo, oryginalne to będą OK.

Co wy byście wybrali z myślą głównie o to by służyły jako adapter? Ten pierwszy odpada raczej bo już wolę dołożyć te 3 zł i mieć z kablem i słuchawkami, więc ogólnie zastanawiam się nad tymi HPM-70, jedne podróbki, drugie oryginały. Czy podróbki mają dużo gorszą jakość słuchawek oraz adaptera?

Ten adapter 1zł/szt musiałem sobie sam lutować, bo po chwili przestało stykać. Jak chcesz, to kupuj…

czyli on odpada :stuck_out_tongue:

Może to nie w temacie ale sam ostatnio czaję się na te słuchawki http://www.allegro.pl/item930179983_slu … ml#gallery ale nie wiem czy warto… Podoba mi sie to że nie ma plątaniny z kablami…

lepiej kupić adapter + sennheiser CX300 (ale nie z allegro) albo choćby koss spark plug czy creative ep630 (też nie z allegro)

Nie wiem jakiej jakości jest ta podróbka, ale moja, którą dostałem gratis przy zakupie oryginalnych słuchawek na allegro, to kompletna beznadzieja. I słuchawki, i przejściówka. Na głośnikach od kompa ustawionych na max, na telefonie głośność na max, a i tak ledwo słychać. Analogicznie oryginalna SE przejściówka już na 1/3 głośności telefonu i 1/5 głośników pozwalała uzyskać dobry, czysty dźwięk, głośniejszy niż z tą chińszczyzną. Więc jest ryzyko przy nieoryginalnym sprzęcie.

ok, jednak zrezygnuję z kupna czegokolwiek :wink:

lepiej raz wziąść i się cieszyć niż wziąść 10 razy i … być zdenerwowanym :stuck_out_tongue: Koss Spark Plug akurat mają wieczną gwarancję więc jak coś padnie, odsyłasz i masz nowe (przesyłka kosztuje, fakt, ale lepiej zapłacić za przesyłkę niż znów za słuchawki)

kup oryginalną przejściowkę i dobre słuchawki