Jakie słuchawki do Sony Ericsson'a Hazel?

Jak w tytule. Słuchawki do 50 zł. No ewentualnie 60. Ale to już za naprawde dobre słuchawki.

RP-HJE180E-W i przejściówka na mini jack jak mnie pamięć nie myli :slight_smile:

Są jeszcze RP-HJE120E-V - wielu nie wierzy jak dobrze potrafią grać te słuchawki :stuck_out_tongue: Obie pary są nie do zajechania - każda wytrzymała około roku, rzucam je wszędzie o wszystko i ciągnę jak popadnie (no cóż, jestem aktywnym człowiekiem :P)

Ale czy to że przy przejściówce jest mikro nie zmieni dźwięku.? Ostatnio kolegi słuchawki z Samsunga włączałem i nie chciały grać.

A może jakieś na fast-port.?

Fastport powiadasz? Jedynie HPM-77 wytrzymały relatywnie długo, reszta się sypie. Odznaczę cię orderem jak uda ci się kupić oryginalne :stuck_out_tongue: Ogólnie zestawy słuchawkowe Sony ładnie brzmią ale wykonanie stoi poniżej krytyki :slight_smile: Słuchawki kolegi musiały mieć jakieś przedziwne parametry skoro nie chciały ruszyć. Mimo wszystko polecam przejściówkę i inne słuchafony :slight_smile:

Właśnie czytałem o nich i jest spory problem z kupnem oryginalnych. Ale które są oryginalne skoro na allegro średnia ich cena to 15 -20 zł a na oficjalnej stronie http://www.sonymobile-sklep.pl/id149,ak … r_grupa=21 ich cena to 99 zł.

Ja mogę polecić jedynie użytkownika telemax-sklep jeśli chodzi o allegro - wszystko co sprzedaje to oryginały z tym, że na fastport nie masz już takiego wyboru, dzięki Bogu za przejęcie udziałów przez Sony bo poszli po rozum do głowy i możemy zapomnieć o podobnym złączu w tańszych modelach :slight_smile:

Mimo wszystko polecam wariant z przejściówką.

Zdecydowałem się na HPM 77. Wyglądają na solidne. Ale głos ma tu też jakość dźwięku. Nie to co w standardowych soniaczach jest. HPM 60 czy 62 bodajże. To wgl masakra jest. Ciche i lipne. Oby te były inne. :smiley: