Jakie słuchawki do Xbox Series X?

Witam chcę kupić Xbox Series X ale nie wiem jakie słuchawki będę dobre do tego sprzętu. Jakieś sugestie?

…sam posiadam i bardzo sobie chwalę. Zwłaszcza przystawkę do pada (Microsoft obiecuje, że wszelkie akcesoria starszych generacji będą kompatybilne z Series X)…
8e4a3f12d514ec98aaddbbd2cc936d340f1d82ab07187a753f1cf8e63833329f

Ten mikrofon jest odpinany? Ja gram w głównie gry Single Player i nie potrzebuję mikrofonu. Jak te słuchawki się podłącza można je podpiąć pod TV który ma wejście mini jack czy lepiej do pada podpinać? Jaka jest długość kabla tych słuchawek? Xbox Series X ma BT? Jeśli ma to nie lepszym rozwiązaniem był by zakupu słuchawek bezprzewodowych?

Mikrofon można schować w pałąku słuchawek. Nieużywany jest niewidoczny. Tak jak tu na zdjęciu:
Xbox_One_Zestaws%C5%82uchawkowy_cecha2
…a słuchawki podpinasz do zwykłego wyjścia jack lub (co jest preferowane) do adaptera przymocowanego do pada. Ten sposób masz słuchawki półbezprzewodowe, bo od konsoli może dzielić Cię i cały salon, a kablem związany jesteś jedynie z kontrolerem.

Długość kabla tych słuchawek? Może przez łączyć te słuchawki bezprzewodowo poprzez BT z Xbox Series X?

jak pisałem wyżej…
słuchawki podpinasz do zwykłego wyjścia jack lub (co jest preferowane) do adaptera przymocowanego do pada. W ten sposób masz słuchawki półbezprzewodowe, bo od konsoli może dzielić Cię i cały salon, a kablem związany jesteś jedynie z kontrolerem.

Długość kabla tych słuchawek? Adapter trzeba osobny do pada czy chodzi Ci o to że wpina się tylko do wejścia jack tak jak przy padzie z xbox one x?

W proponowanym Ci zestawie adapter już jest.



Długość kabla to 1,3m.

Kupiłem te wraz z konsolą xbox series x + Assassin’s Creed Valhalla i o dziwo przesyłka będzie u mnie jutro.

Nie chwal dnia jeszcze przed wschodem słońca. Zacznij się cieszyć jak kurier zadzwoni. Sam skorzystałem z tej oferty co Ty w RTVEuroAGD i mam dziwne wrażenie, że otrzymam najwcześniej w czwartek.

Napisał mi kurier DHL sms czy chce przekierować przesyłkę w inne miejsce i dostałem kod do odbioru paczki ale i tak jej sam nie odbiorę bo wracam z pracy o 15 ale jest żona w domu to odbierze. Standardowa procedura to jest w DHL jak nie przekieruję paczki to jutro ma być u mnie między godziną 9 a 19.

No to gratuluję i życzę, abyś już jutro mógł się bawić. Ja miałem pecha - zamówiłem i zapłaciłem w sklepie. A że u mnie w mieście RTVEuroAGD tylko w galerii to mam problem. Niby obiecane, że prześlą jak najszybciej, ale nie liczę na cuda.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sony-led-kd49xh8096baep ten telewizor sobie kupiłem w tamtym tygodniu. Kupiłem pierwsze LG za 2 tysiące ale w domu się okazało że ma na pół ekranu szarą plamę masakra normalnie ale oddałem i zwrócili mi pieniądze. Na następny dzień kupiłem Sony i zero plam i jakość obrazu 2 razy lepsza niż LG i Samsung. Polecam widać nawet HDR na nim a przecież to nie telewizor z najwyższej półki. Przykro mi wyobrażam sobie jakbym się zdenerwował jakby taka sytuacja zaistniała. Życzę Ci żeby wysłali Ci jak najszybciej.

OK! Dzięki, przezornie już się nastawiłem się na koniec lub początek przyszłego tygodnia. Najwyżej będę pozytywnie zaskoczony jeśli dostanę jutro (choć szczerze wątpię)

Kupiłem spoko słuchawki Genesis Argon 600, nauszniki duże, wygoda jak nie wiem nawet jak się kilkanaście godzin spędza na graniu, spoko mikrofon, jakość dźwięku ok

Sprawdź tu: https://xgp.pl/artykuly/sluchawki-do-xbox-series-x-s-najlepsze-modele/ ja wybrałem ms wireless headset i po dwoch tygodniach uzytkownia jak najbardziej moge polecić