Jakie słuchawki dokanałowe do 170 zł

Witam,

szukam słuchawek dokanałowych do maxymalnie! 150-170zł. Będą używane na Samsungu Galaxy S3. Słucham prawie każdego rodzaju muzyki, no może poza popem, disco polo i gospelem, ale najczęściej jest to metal, hip-hop, rock, rapcore, blues, odrobina reggae i troszkę elektorniki. Obecnie mam Sound Magic PL 19, ale trochę się już sypią i chciałbym je zmienić na coś lepszego. Zależy mi na mocnych, głębokich basach, czystości, szerokiej scenie i jakości wykonania. Rozważam takie opcje:

-NuForce NE-600x lub NuForce NE-600m

-Brainwavz M1 albo proalpha

-a-JAYS Two ale słyszałem, że wypadają z uszu (a to by je zdyskwalifikowało)

-myślałem też o MEElectronics M9, ale nie mam pojęcia czy można kabel wychodzący ze słuchawek ułożyć prosto, czy zawsze musi być jakoś zaplątany dookoła ucha… nie za bardzo mi to odpowiada

-JBL J22 – nie wiem o nich za dużo

  • Sound Magic E10

Nie znalazłem prawie żadnych porównań jakości dźwięku, basu, czystości itd. tych słuchawek, stąd ten temat. Od razu mówię, że nie miałem żadnego z tych egzemplarzy na uszach, bo nie mam do nich dostępu w moim zapyziałym mieście i tak na dobrą sprawę wiem o nich tylko tyle co z recenzji i opinii. Świetnie by było jakby słuchawki miały pilota do przełączania utworów w przód i tył, ale to nie jest żaden wymóg. Jedna jeszcze sugestia… w miarę możliwości preferuję kątowe złącze jacka od prostego. Czekam na Wasze porównanie tych słuchawek, a także na jakieś alternatywy.

Zadałeś sobie sporo trudu wypisując jaką muzykę lubisz, jaką nie, czego oczekujesz od słuchawek. Podałeś nawet nazwy kilku, a wystarczyło zamiast tu wpisać je w google. Sporo znalazłem recenzji i raczej nikt tu Ci pełniej nie porówna. Ilu użytkowników tyle opinii, jeden woli Sennheisery drugi polecać Ci będzie Creative. Osobiście posiada i polecam Sennheiser CX300 II , ale zaznaczam to moja subiektywna opinia. Pogoogluj, poczytaj i sam wybierz!

SoundMagic E10 - mam i polecam :slight_smile: