Jakie słuchawki dokanałowe z płskim kablem do ipod nano 3G?

Cześć wam ;))

Szukam jakiś w mare dobrych słuchawek dokanałowych do dość starego modelu ipod nano 3g… Niestety w ostatnich padła mi prawa słuchawka więc muszę się rozejrzeć za jakimś innym sprzętem…

Zależy mi na tym aby jakość wykonania była dobra. Dużo biegam bieżni na siłowni jogging na dworze… wiadomo pogoda, pot więc słuchawki muszą być jednolite.

Bardzo mi zależy na płaskim kablu który ponoć się nie plącze… wiadomo w kieszeniach są często klucze i później jest problem z wyplątaniem słuchawek od kluczy i schodzi to kurde masee czasu…

Ipod nano 3g ponoć daje ciepły dźwięk… więc nie wiem jakich słuchawek należy szukać do niego?..

Teraz chce coś kupić porządnego za 150zł…

Zainteresowała mnie marka Jays… fajne słuchaczki ale czy są warte ceny… testów jest malutkooo… i nic tam w sumie nie pisze o nich… ://

Jakie słuchawki polecacie? nie jestem audiofilem lubię przyjemny dźwięk z głębokim basem i czysty dźwięk

http://www.jays.se/a-jays-four?___SID=U

Tylko, że… one kosztują frubo powyżej 2 stów i nie potrzebuje do ipoda mikrofonu :x :x

NuForce NE-600X, polecam

Z tych NuForce’ów możesz być zadowolony. Sam mam NE-700ME i grają naprawdę dobrze jednak trzeba ich używać z dobrym odtwarzaczem audio/kartą dźwiękową, a jakość pliku musi być dobra (FLAC, ewentualnie MP3 320bps). Jeśli utwory są słabej jakości wszystkie niedoskonałości dźwięku są uwypuklane. Jednak jeśli nie jesteś audiofilem to możliwe, że nawet tego nie usłyszysz.

Co do jaysów - słuchałem na meecie z forum mp3store wszystkich modeli i moje wrażenia są takie:

ONE - zamulacze, łupią basem, lepsze od nich są SoundMAGIC PL11 czy NuForce NE-600X

TWO - podobnie bardzo ciepłe słuchawki, brakuje im przejrzystości dalej, ale całościowo lepiej niż ONE. W tej cenie dźwiękowo Brainwavz M1 czy ProAlpha je po prostu miażdżą

THREE - te z kolei grają chudo i ostro, zupełnie odwrotnie niż TWO. To ma niby uwypuklić detale, ale dźwięk jest zbyt męczący, a szczegółowością i tak nie prześcigają wspomnianych wcześniej ProAlpha

FOUR - wreszcie przyzwoite słuchawki, grają na poziomie podobnym do NE-700M , ale grzeczniej, nie mają takiej jakości i mocy basu oraz trochę mniej energii w sopranach.

Jeszcze jedno - jeśli spojrzysz na portfolio desktopowych i przenośnych sprzętów NuForce’a to praktycznie wszystko robią oni pod Apple i generalnie ze sprzętem Apple ich słuchawki wypadają najlepiej - wspomniane NE-700M to na iPhone 4 zupełnie nowa jakość w porównaniu do Neo V. (telefony o prawie identycznych parametrach technicznych).

Ja również, bardzo dobre słuchawki. Podejrzewam, że nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz, z Jaysów to chyba tylko Four. Możesz również rozejrzeć się za Brainwavz ProAlpha. Ewentualnie Meelectronics M6 ich kabel jest w specjalnym oplocie, który podobno zapobiega plątaniu. Dźwiękowo NuForce > ProAlpha > M6. Wybór należy do Ciebie.

Pozdro, Rytosław.