Jakie słuchawki douszne do 100 zł?

Witam, poszukuję słuchawek dousznych, najlepiej dokanałowych, do 100zł (może być więcej jeśli są naprawdę dobre). Zależy mi na dobrym wyciszaniu i jakości dźwięku. Słuchawki najlepiej jeśli będą przewodowe, chyba, że są jakieś dobre (w co wątpię) bezprzewodowe za tą cenę. Z góry dziękuję :blush:

Tu masz zestawienie polecanych słuchawek wraz z cenami: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ Może znajdziesz coś dla siebie …

Sennheiser:

Bezprzewodowe bym odpuścił w tej cenie - średnio z jakością, dobrym dźwiękiem i baterią.

Od kilku lat używam dokanalowych Philipsa SHE3590. Są dostępne w różnej kolorystyce, stąd dwie ostatnie litery w oznakowaniu będą różniły się tylko kolorem np. she3590wh. Dołączony jest zestaw 3 różnej wielkości silikonowych końcówek. Jest również wersja z mikrofonem she3595, ale trudno dostępna i głównie różowa;). Nie jestem wielką audiofilką, ale zależy mi na bardzo dobrej jakości brzmieniu (m.in. dobre basy) i jestem z nich bardzo zadowolona. Koszt ok. 35zl +, dostępne są chyba w Empiku. Na Allegro czytaj dokładnie opis, bo ten model “podpasowują” pod inne. To co się zużywa z czasem do kabel przy wtyczce (jest prosta), wtedy przerywa na jedną stronę i pozostaje kupno nowego modelu… Mimo to polecam