Jakie słuchawki kupić? pomocy

Witam

Chciałbym kupić słuchawki dla swojej dziewczyny, chcę żebyście doradzili jakie bedą pasowały do jej laptopu koloru białego, to nie mają być zwykłe słuchawki.

Z góry dziękuję za propozycję.

Wypadałoby, żebyś podał pułap cenowy. Inne ci ludzie polecą do 13, 30, 300 i 3 000 zł.

Sądzę, że nikt rozeznany w sprzęcie tej klasy nie poleci słuchawek w takiej kwocie do laptopa z oczywistych powodów - no chyba, że jakiś troll.

Mimo wszystko podstawowe informacje / preferencje powinny się pojawić. Czy słuchawki nauszne / douszne (pchełki) ? No i kwota oczywiście też.

Podobno całkiem przyzwoicie grają nowe EarPady od Apple. Cena też jest znośna no i oczywiście posiadają cały applowski emejzing łącznie z historią powstania. Ich wygląd też jest niezwyczajny - ale to kwestia gustu.

Jeżeli słuchawki mają bardziej wyglądać niż grać to może jeden z modeli skullkandy?

ona mają właśnie bardziej wyglądać, bo to dla dziewczyny

Sony nauszne, modelu nie pamiętam. Cena około 180zł. Są różne kolory, możesz wybrać :slight_smile:

takie że by były nie masywne ale delikatne do 100zł

i jakie kupiłeś? bo wiesz jak dla dziewczyny będziesz kiedyś jeszcze kupował jakiś sprzęt to pamiętaj o tym, że musi się on fajnie prezentować, kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy. Mnie się bardzo podobają słuchawki iboxa, mają takie ładne niebieskie. Myślę, że i Twojej dziewczynie by się spodobały.

Może coś z tańszych modeli Sennheisera? Mają teraz konkurs więc możesz wziąć w nim przy okazji udział.