Jakie słuchawki nauszne do słuchania muzyki?

Witam, mieszkam w blokowisku więc moi sąsiedzi nie bardzo przychylnie patrzeliby gdybym wieczorami raczył ich koncertami zwłaszcza w konwencji heavy metal, więc poszukuję jakichś dobrych słuchawek. Poproszę więc o jakieś sugestie. Pozdrawiam.

  1. dobre
  2. wygodne
  3. skoro słuchasz “konwencji H-M” - to sugerowałbym rozglądać się wśród konstrukcji zamkniętych lub półotwartych.

Nie podałeś dość ważnej rzeczy - ile chcesz na te słuchawki wydać.

Przydał by się też dobry bass ale to musimy znać budżet

Dokładnie nie podałeś tez czy przewodowe czy nie ? No i zakres cenowy jednak ma bardzo duże znaczenie nie da się na słuchawkach za 40 zeta słuchac dobrej muzy i długo.Sam używam , uważam , dobrych słuchawek choć oscyluja w przedziale 300 paru zeta .A jesli chodzi o firme to preferuje Sennheiser używam tych są rewelacyjne Sennheiser HD 518 czarny (504628) .Pozdrawiam

Superlux HD660

Jeżeli chcesz uzyskać od nas odpowiedź to napisz jaki masz budżet a z polskiego na nasze
„ile masz kasy na te słuchawki”

Słuchawki do 200pln, przewodowe.

te powinny dobrze ci słurzyć tylko musisz doplacić https://www.morele.net/sluchawki-razer-kraken-usb-rz04-01200100-r3m1-666048/

Też bym polecił razera albo HYPERX CLOUD STINGER są teraz w dobrej cenie :slight_smile:

Ja zastanawiam się nad kupnem słuchawek Sony lub Philips do 100-250 PLN ale widziałem też słuchawki Sony za 60 i 100 PLN i one będą dobre czy lepiej kupić te droższe słuchawki?

Dobre też są Somic V2 , znajdziesz wiele testów na ich temat i zawsze pozytywne. Lub Encore Rockmaster OE to też będzie bardzo dobry wybór.

Według mnie lepiej dołożyć do lepszyc, chociaż czasami można trafić na “tanie smaczki” wśród słuchawek.

Jeśli jeszcze nie zakupiłes to sugeruję Ci odpuść sobie te wszystkie sony i philipsy gdzie rżną kasę za marke i poszukaj czegoś bardziej z sensem.Miałem kilka sony i philipsów ( i to wcale nie tanich ) ale po odkryciu Sennheiser’a to człowieku jest czad.Jak nie masz kasy to sugeruję Ci Sennheiser HD 419 za 120 ,- albo Sennheiser HD 206 (HD206), za 160 ,- ja mam te oraz ostatnio zakupiłęm Sennheiser HD 518 co prawda cena znacznie przekracza Twój budżet ale dostałem je w promocji a Saturnie , solidny kabel coś ze dwa-trzy metry ( nawet dokupiłem krótszy bo był za długi ) ale dźwięk rewelka .

Superlux HD681 EVO MKII do tego mikrofon zalmana swietny zestaw

A polecacie coś ze słuchawek JBL?

A co powiecie o tych słuchawkach Somic VRH360 :slight_smile:

Polecacie coś ze słuchawek JBL?

JBL T450 ale grają słabej jak superluxy

Zastanawiam się też nad zakupem słuchawek i nie wiem co wybrać… kumpel polecił mi te https://www.sferis.pl/sluchawki-nauszne-z-mikrofonem-philips-shb7150fb-00-czarny-bluetooth-p482611 myślicie że warto ???