Jakie słuchawki nauszne do słuchania muzyki?

(spencer5) #1

Witam, mieszkam w blokowisku więc moi sąsiedzi nie bardzo przychylnie patrzeliby gdybym wieczorami raczył ich koncertami zwłaszcza w konwencji heavy metal, więc poszukuję jakichś dobrych słuchawek. Poproszę więc o jakieś sugestie. Pozdrawiam.

(Veers) #2
  1. dobre
  2. wygodne
  3. skoro słuchasz “konwencji H-M” - to sugerowałbym rozglądać się wśród konstrukcji zamkniętych lub półotwartych.

Nie podałeś dość ważnej rzeczy - ile chcesz na te słuchawki wydać.

(Krzysztof Nowak) #4

Przydał by się też dobry bass ale to musimy znać budżet

(christ0) #5

Dokładnie nie podałeś tez czy przewodowe czy nie ? No i zakres cenowy jednak ma bardzo duże znaczenie nie da się na słuchawkach za 40 zeta słuchac dobrej muzy i długo.Sam używam , uważam , dobrych słuchawek choć oscyluja w przedziale 300 paru zeta .A jesli chodzi o firme to preferuje Sennheiser używam tych są rewelacyjne Sennheiser HD 518 czarny (504628) .Pozdrawiam

(michalj82) #6

Superlux HD660

(mateuszek2003) #7

Jeżeli chcesz uzyskać od nas odpowiedź to napisz jaki masz budżet a z polskiego na nasze
„ile masz kasy na te słuchawki”

(spencer5) #8

Słuchawki do 200pln, przewodowe.

(mateuszek2003) #9

te powinny dobrze ci słurzyć tylko musisz doplacić https://www.morele.net/sluchawki-razer-kraken-usb-rz04-01200100-r3m1-666048/

(daro-75) #10

Też bym polecił razera albo HYPERX CLOUD STINGER są teraz w dobrej cenie :slight_smile:

(Pawlo2) #11

Ja zastanawiam się nad kupnem słuchawek Sony lub Philips do 100-250 PLN ale widziałem też słuchawki Sony za 60 i 100 PLN i one będą dobre czy lepiej kupić te droższe słuchawki?

(Vaclavek) #12

Dobre też są Somic V2 , znajdziesz wiele testów na ich temat i zawsze pozytywne. Lub Encore Rockmaster OE to też będzie bardzo dobry wybór.

(daro-75) #13

Według mnie lepiej dołożyć do lepszyc, chociaż czasami można trafić na “tanie smaczki” wśród słuchawek.

(christ0) #14

Jeśli jeszcze nie zakupiłes to sugeruję Ci odpuść sobie te wszystkie sony i philipsy gdzie rżną kasę za marke i poszukaj czegoś bardziej z sensem.Miałem kilka sony i philipsów ( i to wcale nie tanich ) ale po odkryciu Sennheiser’a to człowieku jest czad.Jak nie masz kasy to sugeruję Ci Sennheiser HD 419 za 120 ,- albo Sennheiser HD 206 (HD206), za 160 ,- ja mam te oraz ostatnio zakupiłęm Sennheiser HD 518 co prawda cena znacznie przekracza Twój budżet ale dostałem je w promocji a Saturnie , solidny kabel coś ze dwa-trzy metry ( nawet dokupiłem krótszy bo był za długi ) ale dźwięk rewelka .

(Krzysztof Nowak) #15

Superlux HD681 EVO MKII do tego mikrofon zalmana swietny zestaw

(Pawlo2) #16

A polecacie coś ze słuchawek JBL?

(kanilo) #17

A co powiecie o tych słuchawkach Somic VRH360 :slight_smile:

(Pawlo2) #18

Polecacie coś ze słuchawek JBL?

(Krzysztof Nowak) #19

JBL T450 ale grają słabej jak superluxy

(kanilo) #21

Zastanawiam się też nad zakupem słuchawek i nie wiem co wybrać… kumpel polecił mi te https://www.sferis.pl/sluchawki-nauszne-z-mikrofonem-philips-shb7150fb-00-czarny-bluetooth-p482611 myślicie że warto ???