Jakie słuchawki (nie headset) do 100 zł

Jakowe polecacie słuchawki - nie headset, czyli bez mikrofonu - nauszne (najlepiej otaczające uszy, nie muszą mieć super tłumienia)? Z góry mówię, że nie chcę słuchawek o paśmie < 10Hz, gdyż taki bas wcale nie jest fajny. Chciałbym mieć bardzo wyraźny dźwięk. Ostatnio miałem Senki HD 201 i byłem z nich zadowolony, ale niestety jedna słuchawka jest uszkodzona i nie wiem dlaczego (prawdopodobnie kabel, rozetnę i zobaczę). No właśnie, jak o tym mówimy, to chciałbym słuchawki z grubym (w każdym razie mocnym) kablem, gdyż sporo wkładam i wyciągam z kieszeni odtwarzacz/telefon, więc mógłby łatwo ulec uszkodzeniu.

Dodane 02.08.2012 (Cz) 12:25

Zakopał się temat.

Polecam Superlux HD 681, sprawdź ich recki na forum mp3store. Naprawdę świetne słuchawki.

Słuchałem HD201 i HD202, aby odwzorować relację tych słuchawek do Superluxów to 201 powinny kosztować 50zł a 202 30zł (dla mnie grają znacznie gorzej).

Również CAL! nie dają takiego wglądu w muzykę jak SL.

Dźwięk Superluxów opisałbym krótko jako przestrzenny, rozdzielczy, bardzo szczegółowy, z nasyconymi sopranami i mocnym, ale nie zasłaniającym muzyki basem.