Jakie słuchawki spośród podanych

Witam, wypatrzyłem sobie kilka modeli słuchawek:

 

creative aurvana live

superlux hd681

Steelseries Siberia v2

Steelseries 5H v2

Asus Echelon Camo

 

Przeznaczenie: Gry, Muzyka ( Lubię dobry bass )

 

Chciałbym abyście pomogli mi wybrać któreś z nich, porównać je między sobą lub polecić inne ( Razer odpada ).

 

Karta dźwiękowa póki co integra, ale zamierzam wymienić.

 

Do tej pory miałem seenheisery hd407, z których byłem zadowolony. Ale zostały połamane przez młodszego brata.

 

Zależy mi na wygodzie oraz dobrym kablu (wytrzymałym) gdyż gram około 10h dziennie.

 

Przedział cenowy do 350zł, Pozdrawiam.

Z powyższej listy posiadam/łem jedynie Steelseries Siberia v2, do których ciężko mi się przyczepić. Samo wykonanie jest solidne, użyte materiały są również dobrej jakości - nic nie skrzypi czy chrupie. Po “przesiadce” z poprzednich słuchawek musiałem dość mocno obciąć bass w equalizerze, gdyż same słuchawki mają mocne podbicie. Jakość dźwięku - z racji, iż nie jestem żadnego rodzaju audiofilem - jak najbardziej zadowalająca. Nie udało mi się jeszcze usłyszeć tak charakterystycznych dla tańszych produktów trzasków przy zbyt dużej ilości tonów niskich czy wysokich.

Poduszki nie są na szczęście wykonane z tzw. “misia” więc nie łapią każdego pyłku kurzu, którego później ciężko jest się pozbyć. Sam przewód główny - posiadający niewielki, lecz dobrze wykonany i wygodny w użyciu “pilot” - jest dość krótki, ale do zestawu dołączony jest dość pokaźnej długości przedłużacz. Do tego chowany mikrofon na giętkim, lecz solidnym pałąku.

 

Po około 2 miesiącach prawie codziennego użytkowania jestem zadowolony.

Okej, dzięki za recenzję. Chciałbym dostać jeszcze kilka podpowiedzi  :slight_smile: