Jakie słuchawki wybrać firmy SENNHEISER i jakie głośniki

Witam. Mam zamiar kupić słuchawki nauszne do PC firmy SENNHEISER - jakie wybrać ?(około 200zł) aby nie przeplacic bo nie wiem jak ma sie cena do jakości dzwięku w poszczególnych modelach i czy rzeczywiście słychać dużą różnice w tych najdroższych(miałem HD 202 byłem bardzo zadowolony ale mi się zepsuły) i przy okazji jakieś dobre głośniki najlepiej 2.0 ale może też być z subwooferem za około 200zł jakie wybrać (też mi sie popsuły miałem Creative GIGAWORKS T20 ale może jest coś lepszego w tej cenie :slight_smile: Dziękuje. (karta muzyczna CREATIVE TITANIUM PCI-EX)

W przypadku wyrobów Sennheiser cena odzwierciedla parametry i jakość. Nie polecam tanich słuchawek tej firmy. Sennheiser szanuje wyłącznie bogatych audiofili. Estetyka to nie wszystko. Słuchawki zakładamy na uszy, więc liczy się komfort długotrwałego noszenia i obiektywne odtwarzanie dźwięku. Tych parametrów na pewno nie spełniają tanie słuchawki Sennheiser. Myślę, że w zakreślonej granicy cenowej warto parę złotych dołożyć i kupić słuchawki AKG, producenta wyspecjalizowanego producenta słuchawek i mikrofonów dla wszystkich odbiorców. Myślę, że spośród dostępnych u nas słuchawek najbardziej odpowiednie będą: AKG K-99. Ich opis znajduje się na stronie producenta oraz na stronie sprawdzonego, rodzimego dystrybutora sprzętu muzycznego:

http://www.fan.com.pl

w dziale "studio / słuchawki.

Ja na co dzień używam słuchawek “AKG K-240ST MKII”. Chyba tych samych co na antenie Ojciec Dyrektor.

Pozdrawiam. :slight_smile: