Jakie słuchawki wybrać?

Witam!

Ostatnio rozglądam się za słuchawkami do komputera. Na razie jeszcze używam zintegrowanej karty dźwiękowej, ale to się nie długo zmieni. Przeglądając oferty słuchawek i recenzje na pclab-ie doszedłem do wniosku, że są 3 sensowne modele dla mnie, mianowicie:

-Sennheiser HD555 + mikrofon na kablu, Zalman

-Steelseries 5H

-PLANTRONICS GameCom 777

Głównie interesują mnie Steelseries i Plantronics-y, tylko chciałbym usłyszeć jakieś opinie na ich temat.

Słuchawki będę wykorzystywał głównie do muzyki, ale też dość często gram i rozmawiam przez skype, jednak słaba jakość mikrofonu nie stanowi dla mnie problemu, ważne żeby mnie było słychać.

Napiszcie proszę co według was było by słusznym wyborem.

sluchawki-300zl-t417852.html

Słuchałem muzyki na tych słuchawkach i według mnie brakuje im środka, dźwięk jest zimny i strasznie efekciarski.

Ja mam słuchawki douszne bluetooth od PLANTRONICS i spisują się rewelacyjnie, dźwięk oddają bardzo dobrze.

Tych modeli co podałeś nie znam ale przynajmniej napisałem opinię o firmie.

Na twoim miejscu wybrałbym hd 555 idealnie pozycjonują dzwiek w grach i najada się także do słuchanie muzyki i do tego otrzymały liczne wyróżnienia.

Czytając różne opinie o słuchawkach doszedłem do wniosku, że SS trzeba wyeliminować z listy. Zastanawiają mnie Plantronics-y chciałbym aby ktoś o nich coś napisał. Intrygują mnie ponieważ mają kilka fajnych cech które są sporym udogodnieniem, mianowicie: pilocik z regulacją głośności, mikrofon na pałąku. Co do HD 555 to byłem posłuchać w MM jak grają i muszę przyznać, że nawet na tak kiepskim źródle jak tam mają i tak grają kapitalnie.

Jednak teraz nie wiem co wybrać. Napiszcie proszę co byście wybrali na moim miejscu i jeżeli możecie to uzasadnijcie swój wybór.

zaku , ja nie mając możliwości porównać jak grają jedne i drugie bym się skłaniał w stronę Plantronicsa.

Ale to tylko z tego powodu że mam już jedne od nich (na bluetooth) i nie żałuję ani grosza z 200zł wydanych na nie (nawiasem mówiąc jak posłuchałem jak dobrze grają podłączone po bluetootch do tel poszedłem do sklepu po adapter bluetooth na usb aby móc słuchać na nich muzy z kompa).

O Sennheiserach naczytałem się wiele dobrego ale to tylko teoria bo nie miałem okazji tego zweryfikować.

Przy wyborze bym się w pewnym stopniu kierował ceną, jeśli Plantronicsy byłyby tańsze to najprawdopodobniej bym je kupił.

zaku nad tymi słuchawkami hd 555 bym się zastanowił też je chciałem kupić ale natrafiłem na taki temat http://www.esports.pl/forum/temat/11683 z tego co wyczytałem to nie pierwszy problem tego typu z tymi słuchawkami

Ja bym wybrała Plantronicsa, ale może to dlatego, że o tej firmie (z tych trzech, które podałeś) najwięcej słyszałam. Podobno jest solidna. Ale chodzi Ci pewnie głównie o słuchanie muzyki i nie masz ogromnych wymagań co do mikrofonu, także myślę, że zadowoliłyby Cię też słuchawki Octane z dźwiękiem przestrzennym (5.1) i mikrofonem. Sama zastanawiam się czy ich sobie nie kupię, bo wiem, że jeszcze niedawno na wasserman.pl kosztowały 82 zł., a teraz są tam na promocji i kosztują 55 zł. To duża zniżka, a słuchawki wydają się porządne.