Jakie Słuchawki z Vobis

Chcę kupić jakieś słuchawki do odtwarzacza mp3 Sony Walkman NWZ-E436F bo te z zestawu niestety są już nie sprawne.

Zależy mi na tym aby dobrze grały na tym odtwarzaczu,czyli głośno i dobrze jakościowo : )

Patrzyłem w ofercie Vobisu ale jest ich tak dużo że poprostu niewiem które wybrać .

Cena jaką mogę na nie przeznaczyć to około 50 zł ,może być coś tańszego lub kilka złotych droższego.

Dzięki za każdą pomoc :wink:

Tych poszukaj.Bardzo fajne słuchaweczki z porządnym basem.

Wolałbym takie douszne

Bo ten polecane przez Ciebie są dla mnie za duże: /

Jeśli mają być dobre to poleciłbym Ci Aurvane Live ale ceny oscylują koło 200,- .

Pomyśl czy lepiej kupić droższe i mieć je na dłużej niż pierdziawki za 50,- …

Gdybym miał 200 zł to bym wolał dozbierać i zmienić odtwarzacz na jakiś lepiej grający :slight_smile:

Słuchawki za około 50 złotych w zupełności mi wystarczą. Bo obecnie nie posiadam żadnych.

Jeśli może to być inny sklep niż vobis to polecam te vedia srs 200 (cena 35 zł, choć ja nigdy w tym sklepie internetowym nie kupowałem). Ja właśnie ten model mam (dostałem razem z mp4) i jak na pchełki to są na prawdę niezłe. Zresztą, gdy trochę pogooglujesz to zobaczysz, że ciężko znaleźć złą opinię na temat tych słuchawek :stuck_out_tongue: