Jakie słuchawki?

słuchawki pewnie testujesz na zintegrowanej karcie dźwiękowej skoro pisałeś, że masz jakieś szepty i niewyraźny dźwięk

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 21:06 został dopisany post przez Ace Ventura

nie nikt mi ich nie polecił sam je kupiłem i jestem zadowolony

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 21:07 został dopisany post przez Ace Ventura

z całym szacunkiem kolego zainwestuj w kartę dźwiękową

DObra, panowie spece nie kłućcie się, tylko mi pomóżcie i wykażcie sie swoja wiedzą na temat słuchawek ;p

To co panowie, doradzicie mi?

Oran, mialem sluchawki fatal1ty przez rok, maja sztuczny dźwiek nieprecyzyjny dudniacy bass,(testowane na wzmacniaczu słuchawkowym), zarówno Aurvana Live! to jedyne dobre słuchawki creative nauszne(nawet bardzo dobre) a co do innych firm Sennheiser/koss/akg, z czym ze słuchawki otwarte jak kolega wyżej napisał model 457 sennheisera, lepiej oodadzą dźwiek od modelu zamknietego, i takiej zasady sie trzymaj, obojetnie czy kupisz Aurvana Live czy jakies sennki kossy akg będziesz zadowolony, a Ace Ventura jak sie nie zna na słuchawkach to niech nie porusza tematu, bo takie bzdury napisał że to naprawde mała bania

Osobiście porównywałem Senki px100 do steelsound 3h i powiem tak: audiofilem nie jestem, ale dostrzegam różnicę między dobrymi a słabymi słuchawkami i uważam, że 3h nie odbiegają zbytnio od dźwięku px100.

to porównaj Sennheiser hd202 lub 201 do Steelsound 3h a pozatym porównywałem px100 z Steelsound 3h i jest duża róznica,może mam poprostu lepszy słuch

Niestety wśród znajomych niewiele osób ma Sennheiser’y, więc nie porównam, ale wierzę na słowo. No i możliwe że masz lepszy słuch Kubinho , bo ja widziałem różnicę, ale nie była ona dla mnie duża. Pozdrawiam.