Jakie słuchawki?

Tak jak w tytule . Aktualnie mam SHP8900 ale nie podoba mi się ich granie . Jest za mało dynamiczne (słaby bass) , jakość jest bardzo wysoka ale dynamika . Chcę je sprzedać i wymienić na inne . Wcześniej miałem jakieś od creatice chyba hq 1300 i bardziej mi się podobało ich granie . Za te słuchawki może będę miał 150~200zł . Proszę o podanie słuchawek jakie się opłacają za tą cenę i takie dla których warto dopłacić .

Jeżeli słuchawki do gry, poczytaj tutaj: http://www.espmania.pl/warto-miec-dobre … re-wybrac/

Ja radziłbym Ci brać AKG K512 lub AKG K514.

Słuchawki te może nie szokują designem, jednak generują bardzo dobry dźwięk i nie męczą głowy i uszu nawet po kilkugodzinnym używaniu.

Po pierwsze przejrzyj odpowiednie tematy z viewtopic.php?f=19&t=276710

A po drugie to napisz jeszcze do czego będziesz wykorzystywał te słuchawki.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … /3154.html

Osobiście chyba też celowałbym w AKG…

A tak poza pytaniem, to mógłbyś jeszcze trochę napisać coś o SHP8900? Bo już tak się przymierzałem do zebrania tej kasy na te słuchawki. http://hard-pc.pl/czytaj/artykul/114/1/ … zdego.html - nie zgadzasz się do końca z tą recenzją? “Bas to nie jest zlewisko buczenia, jednak precyzyjne wyodrębnienie wszystkiego. Jest niezwykle, ale to niezwykle konturowy, dokładny i precyzyjny. Twardy, a jednak miękki.”

Jak dla mnie to te słuchawki mają być do gier .

A teraz trochę o shp8900 :slight_smile: :

Te słuchawki mam podłączone do Asus Xonar DX/XD i mam wrażenie że nie używam 100% mocy (głośność) .

Bass jest “czysty” ale jest cichy (wcześniej miałem creative hq1300 i tam jak był bass to było słychać “potęgę” dzwięku) . Tutaj bass robi wrażenie jakością (miękki i przyjemny) potrafi uderzyć ale to nie to czego się spodziewałem . Głównie słychać środek i to jest największa zaleta tych słuchawek . Miałem film przerobiony z DVD na avi . I słyszę szum który powstał przez pogorszenie/skonwertowanie dzwięku !!

Tutaj masz inny test

http://forum.mp3store.pl/index.php?show … e=threaded

"SHP8900 brzmią jasno, bezpośrednio, szczegółowo i bardzo przestrzennie.

Bas potrafi zejść nisko lecz wydaje mi się, że jest go troszkę za mało. Warto zauważyć, że Philipsy praktycznie nie odgrywają dolnej średnicy/górnego basu – przez co brakuje im mocnego uderzenia i „mięsa”."

Jak chcesz to możemy się jakość dogadać że ja ci odsprzedam ci te słuchawki a jak ci się nie spodobają to mi je zwrócisz . Jak by co to napisz e-maila .