Jakie sterowniki do karty graficznej GeForce

wiem że wszystko jest w googlach ale ja nie mam zielonego pojęcia jakie te sterowniki mają być, najlepiej będzie jak będą najlepsze więc prosze nich mi ktoś dobrze doradzi a karta graficzna to GeForce 7600Gt 256MB DDR3 ASUS/WINFAST/GIGABYTE

Sterowniki musisz dostosować do karty na jednej będzie najlepiej chodzilo na najnowszych a na drugiej na starszych, musisz popróbować.

Najnowsze sterowniki nVidia 169.21 for WinXP

Zobacz też tutaj

Jeśli nie masz “zielonego pojęcia” (nikt się nie urodził geniuszem),to przeczytaj DOKŁADNIE WSZYSTKO :arrow: tutaj

Jeśli już to zrobisz,koniecznie zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX.Seba tu doskonale wyjaśnił :arrow: klik

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

dobra wszystko już zrobiłem ale teraz mi wyskakuje okienko “kreator znajdowania nowego sprzetu” znaleziono urządzenie typu mostek PCI i nie umiem go dodać co zrobić?

Po prostu daj nie, nie tym razem a później kliknij tam będzie napisane (zalecane) i daj ok po znalezieniu i zainstalowaniu kliknij zakończ, powinno być ok.

ja dałem zainstaluj i szukała ale nie znalazło i nie zainstalowano i pisało nie przypominaj więcej czy cos takiego i dałem to czy bedzie wszystko ok??

Powinno być wszystko dobrze.

zainstaluj 93.71…

co 93.71??

ForceWare 93.71

ForceWare 93.71 for WinXP

to są sterowniki czy coś innego??

Tak , to są sterowniki.

Możesz też zainstalować te : http://downloads.guru3d.com/NGO-NVIDIA- … .9381-(x32-download-1529.html

po co te jak tamte są chyba dobre