Jakie sterowniki do płyty głównej MSI H110

Jestem kompletnie w tym jakie sterowniki wybrać do tej płyty głównej msi h110 i czy będą potrzebne jeszcze jakieś oprócz do karty graficznej i płyty głównej ?

Perfeect1221, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

 

Perfeect1221 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post dodając polskie znaki. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeżeli masz jakieś urządzenia peryferyjne np. drukarkę to tak.

A w ogóle czy muszę instalować do płyty głównej H110M PRO-VD jak mam windowsa 10 ;/ ?

Ile osób tyle opinii, ja zawsze instaluję sterowniki do płyty głównej oraz pozostałe, jednak sporo osób pozostaje przy domyślnych (systemowych) sterownikach, jeżeli wszystko działa poprawnie.

System podczas instalacji jak będzie miał dostęp do netu sam pobierze wszystkie sterowniki.

Jeżeli nie to podczas pierwszych aktualizacji dociągnie to czego nie zainstalował od razu.