Jakie sterowniki do tej karty graficznej?

Witam, zainstalowałem sobie nowy system win10, więc chciałem zainstalować sobie sterowniki do karty graficznej ale wywala błąd przy instalacji i nawet jej nie ma w menadżerze urządzeń.Ktoś mi powiedział ze muszę zainstalować jeszcze jakies sterowniki  dopiero wtedy instalować od grafiki ale jakie to maja być i do czego? Podam tutaj jakieś dane z Hwinfo64

 

Video Chipset:                                                                  NVIDIA GeForce 210

Video Chipset Codename:                                                         GT218
Video Card:                                                                     GIGABYTE GeForce 210

Processor Name:                                                                 Intel Core 2 Duo E4500

Motherboard Model:                                                              ASUS P5VD2-VM/SI

Motherboard Chipset:                                                            VIA P4M900 + VT8237A

 

Pomoże mi ktoś z tym? Męcze się od dłuższego czasu… Mogę podać jeszcze jakieś dane
 

Jaki dokładnie błąd ci się pojawia przy instalacji ?

@VeersSterownik graficzny nie mógł odnaleźć sprzętu graficznego. Nie wiem jakie te sterowniki zainstalować :S 

Jeżeli masz Windows 10 64 bit. zainstaluj te sterowniki do karty graficznej:

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/100341/pl

 

@Xman 64bit

Powyżej edytowałem i podałem sterowniki :slight_smile:

@XMan Dalej to samo, ten sam błąd

Monitor masz podłączony do karty zintegrowanej, czy do dodatkowej ?

@Veers zintegrowanej chyba :smiley:

Twoja płyta główna ASUS P5VD2-VM/SI  nie jest wspierana przez Asusa sterownikami pod Windows 10 (m.innymi brak sterownika chipsetu)

https://www.asus.com/support/Download/1/22/31/3/srVhgh9xgvo85Xhw/41/

@Ybu to co nie da rady wgrac tej karty? Musze od nowa system robic? Jeśli mozesz to podaj mi takie pod win7 :stuck_out_tongue:

Niekoniecznie … sprawdź czy możesz w BIOSie wyłączyć zintegrowaną kartę graficzną. Sterowniki do chipsetu VIA Win10 ma wbudowane, więc może się uda …

@VeersNie wiem zmieniłem coś z PCI-E na PCI tylko takie miałem opcje do zmieniena z tego co widzialem.

Podłącz monitor do GeForce jeśli chcesz z niej korzystać.

Przestaw ponownie na PCI-Ex, podłącz monitor do tego twojego GeForce’a, włącz kompa i spróbuj zainstalować sterowniki, do których link masz powyżej i napisz co i jak.