Jakie sterowniki i gdzie ich szukać? Fujitsu Siemens D2721-A1, Windows XP

I szybciutko zainstaluj jakiegoś antywirusa + firewall bo WindowsXP już od dawna nie dostaje nowych aktualizacji i można z powodzeniem zakładać że jest dziurawy jak ser szwajcarski :wink: W każdym razie przelewów bankowych nawet z antywirusem bym z tego systemu nie wysyłał :wink:

antywirusa mam a co do Firewall to co dokładnie masz na myśli?

aa i jeszcze jesdno, w menadżerze urządzeń mam taki żółty znak zapytnia pod nazwą “inne urządzenia” i tam mam od dwóch myśliników “nieznane urządzenie”, cóż to może być?

Nie przesadzaj @pocolog kurcze no włamanie na konto to jedno a wyciągniecie z niego choćby 1zł to już nie taka prosta sprawa. Masz chyba hasła jednorazowe itp. nie siej zamętu.

Jakieś inne urządzenie którego sterowników nie zainstalowałaś :wink:

Ze wcześniejszej strony pobierz jeszcze Chipset, CPU Audio, SATA

 

Jeśli chodzi o antywirusa i firewall to polecam darmowego Comodo Internet Security https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php?track=2737 chyba że już masz jakiegoś kupionego

Wystarczy że wirus będzie podmieniał numery kont bankowych do przelewów, są setki przypadków oszust internetowych tylko banki tego nie nagłaśniają z oczywistych względów.

ok, zaraz tam popatrzę, pościągam i dam znać :slight_smile:

a jeżeli chodzi o – audio i SATA jest kilka opcji, które wybrać?

Wybierz Audio z pierwszej pozycji,nowsze i uniwersalne dla XP 32 i 64 bit.SATA nie jest Ci potrzebne.Nieznany sprzęt-kliknij na niego PPM-Właśiwości,podaj identyfikator sprzętu