Jakie sterowniki należy wgrać po formacie komputera? :)

Witam, dzisiaj sformatowałam swój system, wgrałam od nowa sys XP. Jakie podstawowe sterowniki muszę wgrać? Jestem kompletnie zielona w tym temacie. Dorzucam podsumowanie z everesta.

Raport everest.txt

  1. Sterowniki od karty graficznej

  2. Sterowniki od karty dźwiękowej

  3. Sterowniki od karty sieciowej ( jeśli teraz piszesz z innego komputera )

  4. Jeszcze najlepiej kodeki, żeby dźwięk był

Zainstaluj kolejno:

http://webdownloads2.ts.fujitsu.com/download/FileDownload/fileDownload.aspx?SoftwareGUID=75DA6CE2-2A0B-4A44-A204-9A8833A4D561FileFolder=DownloadfilesFileTypeExtension=zipFileNameClient=FTS_Intel%C2%AEChipsetSoftwareInstallationUtilityProduc_8301014ProductionVersion_1014670.zipFileSize=From=XV1db2trUHNzb15eTExmY2tvWSYm

dzwięk ( masz dwie karty wiec daje ster do tej nie zintegrowanej):

 

 

potem najlepiej wejdz w menedzer urządzeń i zobacz czy są jakies wpisy ze znakami zapytania lub wykrzyknikami :slight_smile:

daria30197

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers,Program,Windows,25819.html

No właśnie jeśli chodzi o karty dźwiękowe… Oddałam kompa do naprawy bo wejścia usb z tyłu nie działały, zmieniłam karte dźwiękową, włozone mam 2, ale nie wiem która działa a która nie …