Jakie sterowniki odpowiednie do Radeon 9550?

Witam,

jakie sterowniki wybrać do karty graficznej Hightech Excalibur Radeon 9550 (AGP) na słabszy sprzęt? Tak aby nie pobierały zbyt dużych zasobów pamięci. Słyszałem coś o sterownikach OMEGA, ale chciałbym usłyszeć również coś na ten temat od użytkowników forum dobreprogramy, bo Wam ufam najbardziej :lol:

Pomocne byłyby bezpośrednie linki do miejsc, z których mogę pobrać odpowiednie sterowniki.

Proszę o radę, pozdrawiam.

System: Windows XP SP2.

Tak, omegi będą bardzo dobre

http://www.pobieralnia.pl/plik-552-rade … ivers.html

laszjwrz , od ATI najlepsze dla Twojej karty są ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Czym różnią się w/w sterowniki? (Omega i ATI CATALYST). O DX i dokładnym odinstalowaniu poprzednich sterowników wiem, wiem :wink:

Omegi są na catalystach, tylko trochę poprawione.

Podałeś mi link do sterowników w wersji 3.8. Czy są nowsze? Bo obiły mi się o oko Omegi 4.8. A… Normalny w Omegach jest komunikat o nie zatwierdzeniu jakości w testach Microsoft blablabla “Czy chcesz kontynuować instalację?”