Jakie sterowniki po formacie?

Witam. Mianowicie zwracam się do was, ponieważ nie wiem jak sprawdzić jakich sterowników mi brakuje, do gier już sterowniki mam, nie mam do internetu. Więc jakim programem lub jakie czynności trzeba zastosować aby sprawdzić jakich sterowników brakuje.

Mój sprzęt jakby był potrzebny.

System - Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002

AMD Athlon XP 2000+ 1,67 GHz

256MB Ram

Karta Sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

Karta Dźwiękowa - Realtek AC97 Audio

Sprzęt dość stary ale mi chodzi tutaj tylko i wyłącznie o dostęp do internetu. :slight_smile:

P.S. Czy jak będe miał sterowniki do karty sieciowej i do innych rzeczy potrzebnych do internetu to będe musiał coś konfigurować? Aha i internet będe miał bezpośrednio z modemu.

Podaj typ płyty głownej z tego http://www.dobreprogramy.pl/HWiNFO32,Pr … 15982.html

Karta sieciowa powinna się zainstalować sama.Dżwiękowa http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC9 … 21169.html

Sterowniki sprawdzasz w Menadżerze urządzeń.PPM na Mój komputer /Właściwości /Sprzęt /Menadżer urządzeń.Zólte znaczki wskazują na ich brak.

Co do karty sieciowej to bym nie był taki pewny prędzej karta dźwiękowa ma zainstalowane sterowniki bo wszystko gra bez problemu. A internet normalnie podłączam wszystko pięknie ładnie wchodze w IE a tu mi wyskakuje że nie można połączyć itd. Chyba ,ze sterowniki są tylko po prostu coś trzeba skonfigurować :razz: A ja jestem po prostu zielony w takich sprawach

Dodane 09.12.2012 (N) 13:35

A co do tego menedżera to wchodze i tylko brakuję Kontrolera Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB). A takto wszędzie wszystko jest…

Jaki to modem…Ma wlasne sterowniki,utworzyłeś nowe połączenie.Masz do niego login,hasło…? W menadżerze karta sieciowa włączona.

Modem - Scientific Atlanta, nie nie robiłem nic takiego :shock: Wytłumaczysz mi panie ? a karta włączona bo pisze że włączona

A co do tego menedżera to wchodze i tylko brakuję Kontrolera Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB). A takto wszędzie wszystko jest…

Chyba go znajdziesz na stronie producenta płyty głównej.Masz Service Pack 2

…i ewentualnie 3…? Nie pracuje żaden z portów USB,dlatego nie ma wejścia modemu

Service Pack 2 oczywiście :slight_smile: A to jak zainstaluje usb to powiadasz ze będzie działać ?

Dodane 09.12.2012 (N) 13:50

A te sieci to jak stworzyć ??

Panel sterowania /Połączenia sieciowe

Jeśli się nie tworzyło zrób to sam.Utwórz nowe połaczenie