Jakie sterowniki po formacie


(Grzebalski0000) #1

Dzień dobry! Ostatnio zrobiłem format kompa i po formacie komputer wgl nie moze znalezc wifi ogolne to tej ikonki w prawym dolnym rogu nie ma.Wiem, że trzeba zainstalować sterowniki , ale nie wiem jakie.. wszedłem do menadżera urządzeń i mi wyskoczyło kilka sterowników z wykrzyknikiem. Jakbyscie mogli i byli tak uprzjmi to podajcie mi linki do sterowników a ja je pobiore. Mam laptopa lenovo B570e. Sterowniki na zdjeciu poniżej.Mam angielskiego windowsa, bo komputer kupiony w Anglii post-270909-0-24553300-1422543944_thumb.

EDIT: ikonka wifi itd jest tylko ten komputer z kablem jest przekreślony i wgl nie szuka..


(system) #2

Zacznij od tego: http://download.lenovo.com/consumer/mobiles/89ch02ww.exe pobierz i zainstaluj. Sprawdzaj po restarcie laptopa, czy giną te żółte znaczki w Menadżerze Urządzeń.

Potem to: http://download.lenovo.com/UserFiles/Driver/en/Downloads%20and%20Drivers/B470V470/Win7%20Update/IN1WLN113WW5.exe i powinien zadziałać WiFi.

Radzę, po uruchomieniu internetu na WiFi, wejść na Windows Update i pobrać aktualizacje pilne i sprzętowe. Będą tam też pozostałe sterowniki.


(Grzebalski0000) #3

Ok, dzieki. Pobiore a nastepnie zainstaluje. Potem dam znać czy pomogło. :slight_smile:


(rgabrysiak) #4

EdekZgredek na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty postów.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.