Jakie sterowniki wgrać po zainstalowaniu nowego windowsa

Jakie sterowniki wgrać po formacie? Laptop lenovo t400 p8700.

Nie chodzi mi o konkretne sterowniki do tego modelu, tylko sterowniki jakich podzespołów? (mam 2 karty graficzne i chce, żeby można było je przełączać tak jak przed formatem)

No to wgraj dwa sterownik do kart graficznych.

 

Po formacie musisz zainstalować sterowniki wszystkich urządzeń, które sa na pokładzie.

Daltego najlepiej zainstalować sterowniki z bazy producenta.

elopl100

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ale na stronie producenta, jest z 30 sterowników ( w tym np. 4 różne sterowniki zasilania, 2 sterowniki wifi ( działa bez stera ) )

No pewnie, że jest ich więcej, bo Twoje karty graficzne, to nie wszystko, co masz w komputerze.

 

  1. Przede wszystkim STSEROWNIK CHIPSETU

 

  1. STEROWNIK SIECI LAN, STEROWNIK SIECI WLAN

 

  1. STEROWNIK GRAFIKI 1

 

  1. STEROWNIK GRAFIKI 2

 

  1. STEROWNIK DŹWIĘKU

 

  1. STEROWNIK CZYTNIKA PALCA (masz?)

 

I tak dalej i tak dalej.

W tej chwili urządzenia działają, bo są obsługiwane przez sterowniki dostarczony wraz z systemem operacyjnym.

Ale sterowniki te to są sterownik podstawowe i często pewne funkcje urządzeń przez nie nie działają.

Sterowników chipset jest 5. Instalować wszystkie ?

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-t400

I tak ze wszystkim. Chodzi mi o to, że do każdego jest kilka / kilkanaście rzeczy do pobrania i chodzi o to czy instalować wszystko czy co dokładnie, żeby nie zasyfić lapka

Wiadomość dla wszystkich reinstalujących WINDOWS 7&8 :

KOPIA ZAPASOWA STEROWNIKÓW (systemowe + producentów urządzeń) :  C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERSTORE\FILEREPOSITORY

Aktualizując lub instalując sterowniki z Menedżera Urządzeń nie narażamy się na instalację zbędnych dodatków , czego nie można zagwarantować posługując się instalatorem producenta .

Przed sformatowanien należy wykonać sobie kopię tego folderu na inny dysk .