Jakie strony www są w modzie?

Chcę stworzyć jakąś stronę www tylko nie mam pomysłu. Co najlepiej założyć serwis społecznościowy, wortal, portal, a może forum? Która przyniesie największe zyski :smiley:

Jeżeli nie wiesz o czym ma być owa stronka to nie radzę Ci zaczynać, gdyż po prostu nie będzie Ci się później chciało jej aktualizować.

Aby strona przetrwała najlepiej zrób o tym czym się interesujesz i nie kieruj się tym które są teraz modne. (jak zrobisz prześlij linka;P)

dokładnie… Nie warto robić strony o tematyce losowej.

Mam kolege który ma kilka stron i każda z nich to ■■■■.

Jeśli chce się stworzyć porządną stronkę nie wystarczy tylko darmowy szablon, kilka notek z innych stron i kilku userów…

Największe zyski przyniesie portal bo portale mają najwięcej wpływów z reklam i najwięcej odwiedzin

Może jakiś portal nawracający dzieci neostrady.

To jest ostatnia rzecz, którą mógłbyś zrobić…

Zbyt duża konkurencja :wink:

PHP, CSS i inne szmery bajery znasz?

matek tutaj to raczej coś a’la PERL czy ASP.NET. Ale portale to potrzeba dziennikarzy, to masa ludzi. Narazie co jest na topie

  • myspace (zbyt duza konkurencja)

> myspace

> MSN Spaces

  • youtube (ha pośnić możesz)

  • fotka (wątpie ale możesz wystartować)

> Fotka.pl

> FBL.pl

zawsze opłaca sie dobra strone porno xD, takie strony moją wielkie obroty tylko nie wiem jakie grupy wiekowe na te strony wchodzą.

Teraz na topie są portale społecznościowe wiesz The web is us :wink:

Wiem co jescze zrób stronke o linuksie tylko dobrą poswięconą najlepiej KateOS mało znana ale dobra :stuck_out_tongue: Polskie najlepsze

Tworzenie strony o czymś mało znanym imo mija się z celem :slight_smile:

Najpierw zrób ta stronę a później myśl o ewentualnych zarobkach. Kiedyś ludzie robili stronki dla siebie, dla przyjemności a teraz każdy, choć nie ma zielonego pojęcia stawia stronkę i wrzuca 500 reklam i liczy na zarobki oO Najlepsze jest to ze po miesiacu 90% rezygnuje i olewa stronke;-)

Mnie też to wkurza

To też dla mnie głupota

A to mnie śmieszy.

Góral105 Najlepsze jest unikalne, unikalny wygląd tematyka itp itd (choć minimalnie odbiegające od standardów) nie korzystaj z gotowców i nie rób rzeczy które każdy może zrobić

Mozesz cos takiego zrobić, strone z reklamami i dostawać kase. Kiedys czytałem jak jakis dzieciak zrobił strone taką i dostawał pół $ :wink:

Dobrze an tym wyszedł.

zal.pl

No no no ciekawe propozycje… Wracając do tematu interesuję się komputerami, astronomią i sportem. Zastanawiam się tylko jakich stron jest mało a jest na nie zapotrzebowanie właśnie z tych dziedzin.

Bierz się za astronomię - stron o kompach i sporcie jest o groma i jeszcze trochę więc szansa, że się przebijesz jest stosunkowo mała. Zresztą zarówno w sporcie jak i informatyce dzieje się sporo więc sam nie nadążysz za wszystkimi wiadomościami, a astronomia od wieków toczy się wg tych samych praw przyrody :slight_smile:

Zrób strone o twoin “hobby”… Rezultaty najlepsze :). Lepsze rezultaty daje skupienie się na ednej treści tzn. Opisuj jedną dziedzinę, a nie motocykle, informatyka i tuning. Pamiętaj- Czasem “oszczędniejsza” szata graficzna jest lepsza niż wyszukane ozdobniki.

Naucz sie trohę PS’a i rób projekt właśnie w tym programie xD tylko nie rób laya nie umiejąc zrobić sygnaturki lol

Niekoniecznie :smiley: są rzeczy, które aktualizuje się co jakiś czas, ale w sumie to mniej roboty niż przy tamtych stronach.

Jeśli chcesz zarobić kasę na własnej stronie WWW, polecam coś w stylu http://www.fotka.pl. Nastolatki w Polsce mają obsesję na punkcie tej strony. Proponowałbym dołączenie do tego chata, forum dyskusyjnego i ShoutBox’a. 10% zysków dla mnie. :smiley: Pozdrawiam.

Nie wiesz chyba co mówisz :smiley: za nic :stuck_out_tongue: nie bądź śmieszny 8) chyba, że pomógłbyś mi zrobić tą stronę to dostałbyś nawet 40% zysków :mrgreen: A takie strony to się robi dzięki Javie, PHP, ASP itd??

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 9:17

PS Wiem że nastolatki mają szał na takie strony, ale nie jestem programistą :roll:

Niestety po za dobrymi chęciami nie posiadasz nic co pozwoliłoby Ci stworzyć coś interesującego…

Może daj sobie spokój.