Jakie szkło do iPhone X (z osłoną notcha czy bez)?

Jaki polecacie szkło ochronne do iPhone X?
Zastanawiam się czy brać takie które przykrywa notcha i ma dziurki na czujniki (słyszałem że bród się tam często zbiera) czy może brać szkło z wycięciem na notcha.
Np. takie https://www.cortland.pl/xqisit-tough-screen-glass-szklo-ochronne-do-iphone-x.html
Albo może jakieś najtańsze z allegro?

Im więcej wycięć i kombinacji w szkle tym większe ryzyko, że gdzieś może nie dolegać szkło przy wycięciach.

Najlepiej sobie kup szkiełko Szkło hartowane NILLKIN 3D XD CP+ MAX iPhone X/Xs
Bardzo łatwo się je aplikuje i jest trwałe w przeciwieństwie do wielu tanich szkiełek z allegro.
Pamiętaj, że przy szkłach, które kryją cały przód “od dechy do dechy” przed przyklejeniem musisz starannie oczyścić powierzchnię, szczególnie obiektyw i czujniki.
Jeżeli chodzi o etui to też nie zawsze jest kompatybilne ze szkiełkami i potrafi w wielu przypadkach podważać szkło przy wkładaniu. (szczególnie przy Samsungach z ekranami edge, ale też i w innych smartfonach)

Coś drogo w tym sklepie który zalinkowałeś. W lokalnym serwisie takie szkło z założeniem kosztowało 30zł a pełne, z zaokrąglonymi krawędziami co by lepiej dolegało kosztowało mnie 50zł z założeniem. Może wybierz się do jakiegoś sklepu z telefonami. Przecież sam i tak nie założysz tak równo jak na tych ich dociskach.

Cortland to reseller Apple. Ceny mają odpowiednio dostosowane do tego co sprzedają. To i tak najtańsze szkiełko w ofercie. Pełne szkło kosztuje 109.

@Domker masz to szkło? Bo one wydaje się mieć grube czarne ramki i nie wiem czy czasem nie będą zasłaniać wyświetlacza?

Zastanawiam się nad zakupem takiego, ma on cieńsze ramki.

Mam u siebie, ale na Xiaomi Mi5 Pro. Na iPhone X zakładałem znajomej.
Ramki są w sam raz, jak krzywo przykleisz to owszem - przysłonią, jeżeli zrobisz to poprawnie to będzie prawie na styk z linią brzegową wyświetlacza. Z resztą trudno jest to nakleić krzywo, bo szkło pozycjonuje się na zaokrągleniach 3.5D w iPhone X.

[https://www.youtube.com/watch?v=gJe-KyrZXaQ]

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.