Jakie ta płyta obsługuje SDRAMy?

Posiadam płytę główną ECS K7SOM

Nie jest ona zamontowana w komputerze i w najbliższym czasie nie będzie. Mam tylko pytanie. Obsługuje ona SDRAMy i DDR. Mam 2 SDRAMy: 256 i 512Megowy. Jednak są to SDRAMy 2 stronne?

Czy ta płyte obsługuje SDRAMy jedno- czy dwustronne?

EDIT: Czy na tej płycie będzie hasał AMD Athlon 1700+ 1.47GHz?

I czy wbudowana karta graficzna pozwala na grę w GTA:SanAndreas? (słyszałem różne opinie)

i takie i takie powinny działać

Dziekie, a czy załapaie na niej AMD Athlon 1700+ 1.47GHz i czy wbudowana karta graficzna pozwala na grę w GTA:SA? (chodzi mi o multiplayer)

procek załapie integra gry sa nie pociągnie…

Lista obsługiwanych przez model procesorów

Model: K7SOM

Chipset:

Wersja PCB : 1.3

BIOS : 37427

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Suppor … 9&LanID=16

z 1700+ będzie chodzić, ale ta grafika to wątpię czy w ogóle odpalisz na niej grę, zobacz test na starym UT który do szczęścia potrzebował 200 MHz, 32MB ramu i 4MB karty graf ledwie idzie na tym SiS740, w porównaniu do wymagań SA to przepaść.

http://www.in4.pl/recenzje/ecsk7som/5.htm

Dobra, teraz ostatnie 2 pytania:

  1. W manualu pisze że obsługuje 200/233 czy tam 200/233 MHz, a ten procek (AMD Athlon 1700+) ma 1.47GHz na 133Mhz.

  2. Czy w sklepach (poza allegro) są jeszcze karty na PCI i w jakich cenach są takie, którego pociągnełyby GTA:SA (niekonieczne Aero, ale jeśli trza to trza xD)

  1. 200/266 takie ddry obsługuje procki na sfb 100/133 robi

2 nie ma takich kart co by pociągnęły płynie tą grę

reasumując kup jakiegoś polisingowca za 2 paczki dokup grafikę low profile ;).

z tego rzęcha nic nie zrobisz do muzeum z nim :>

Licz FSB x2 133 (266ddr), z resztą podałem linka co na tej płycie działa to po co sobie życie komplikować i szukać problemów.

To by się słabo sprzedawało, to raczej łatwo nie znajdziesz, z resztą PCI ma taką przepustowość że do gier to się nie będzie nadawać, do tego wyjdzie drogo, już lepiej sobie kupić jakąś płytę z AGP i np Radeona 9550.

Podjąłem już decyzję i kupuję tą płytę. Czy istnieją jakieś przejściówki żeby kartę GeForce 2 GTS z AGP wsaidzć na płytę z PCI?

Nie istnieją niestety.