Jakie telefon? Symbian tak/nie!

Witam! Kończy mi się umową w plusie (mix) i mam zamiar ją przedłużyć. Niestety w plusie nie ma zbyt ciekawych telefonów. Z dostępnych telefonów wybrałem:

  • Nokia e50

  • LG KE970 Shine

  • Samsung L760

  • Sony Ericsson W610i

  • lub inny godny uwagi z oferty plus–>mix–>kończy się umowa

Telefon ma być na 2-3lata, nie mam zamiaru od razu go sprzedawać i kupować inny. . W telu zalęzy mi na wszystkim po trochu. Z wymienionych telefonów tylko nokia ma symbiana. Niestety nigdy nie miałem do czynienia z symbianem i zastanawiam się jak to jest. Proszę o opinie. Z góry dziękuje

Sony Ericsson W610i miałem i polecam.

Co do Symbiana, odwiedź stronę http://www.symbianos.pl/O_Symbianie/

Nie napisałeś co jest dla Ciebie priorytetem więc jak dla mnie każdy z tych telefonów może mieć wady i zalety.

:mrgreen: Polecam LG KE970 Shine. Bardzo dobry telefon! Odradzam e50. Chyba że chcesz zawieszający się telefon.

:stuck_out_tongue: Pzdr

Telefon będzie z plusa, a z tego co wiem właśnie w plusie nie ingerują w software telefonu, więc nie muli się i nie zawiesza tak jak w innych sieciach.

Nie wiem jak ty ale ja wybrałbym Nokie z Symbianem. Przez pewien czas miałem dwie Nokie :6151 /bez Symb/i N73 /z Symb/.

Po tygodniu przestałem używać 6151. Mimo,że troche wolniejszy ,to Symbian daje dużo większe możliwości/programy,odtwarzacze,oglądanie avi,/

Witam! Dziś stałem się szczęśliwym (albo i nie )posiadaczem Nokii e50. Nie chce zakładać nowego tematu… ale może Wy znacie przyczynę dlaczego w moim starym telefonie (Motorola L6) przestały działać MP3… Gdy ktoś dzwoni wszystko działa, ale gdy wejdę w multimedia–>dźwięki telefon nie wydaje z siebie dźwięku. Gdy wybieram dzwonek budzika też wszystko działa… A miałem już kupca na ten telefon… Pozdrawiam…

w multimedia–>dźwięki klikasz środkowy i potem kilka razy w prawo

podejrzewam że to powinno pomóc

dziwna metoda… ale i tak nie pomogła