Jakie telefony mają Windows Mobile?

(Adi Aj) #1

Witam Wszystkich :))

Mam pytanie czy wiecie jakie telefony mają Windows Mobile, a nie Symbiany ?? :))

I jeszcze by miał klawiaturę np tak jak Htc tytn II :))

Jeśli wiecie i sądzicie ze jest wart ceny podajcie go :))

(Pawbrotm) #2

Np. Toshiba G900 (znajdziesz już praktycznie tylko na Allegro). Ma klawiaturę qwerty, WM 6 Pro (gdy poszukasz znajdziesz WM 6.1), czytnik linii papilarnych (nietypowy dodatek :lol:), duży ekran. no i oczywiste funkcje każdego palmofonu. Obsługuje oficjalnie karty pamięci do bodaj 2 GB, ale moja G500 też może oficjalnie obsłużyć do 2 GB, a śmiga mi w niej 4 GB SDHC (dzięki specjalnemu sterownikowi)- sądzę, że w G900 też on działa. Według mnie bardzo fajny telefon (chociaż przyznam, że HTC bardziej mi się podobają). Kosztuje na Allegro od ok. 700 zł wzwyż. Uwaga. Nie jest telefonem dla miłośników "Super wypaśnych aparatów, które mają xx Megapikseli- dla takich moim zdaniem jest Sony Erricson"- G900 ma ich tylko 2.

(klopas) #3

M3000 (HTC Wizard) lub droższy M3100 (HTC TyTn)

(Adi Aj) #4

Hmm są całkiem sympatyczne powiedział bym.. ale czy są jakieś co np. miały by więcej kolorków ? :))

(Raiden77) #5

Więcej kolorków nie będzie. Windows Mobile obsłuży max 65k kolorów.

Mam Samsunga i600 z WM (tanizna na allegro, ma klawiature QWERTY, WiFi). Akurat Samsungi mają bardzo dobre wyświetlacze i szczerze mówiąc nie odczuwam tego, że mam "tylko" 65k kolorów.

(Adi Aj) #6

A może coś z Palmptopów ??

W sumie szukam telefonu albo palmptopa z funkcją telefonu jednak jestem bardzo wybredny i przez to szukam już dobre pół roku :((

Wiec się Was radzę koledzy :))