Jakie tło przyciąga waszą uwagę?

Proszę powiedzcie jaka grafika (tło) przyciąga was na forum chodzi o forum wielotematyczne,ogólnotematyczne ???

Jednolite, np dp ma fajne tło :smiley:

Odrzucają mnie stronki we flashu, oraz te z ogromną grafiką dla wszystkich rozdzielczości.

btw apropos twojego forum, jesteś za bardzo narwana. Już chyba 3 razy zmieniałaś temat. Zostaw jeden pozycjonuj w google i user się znajdzie. Ciągła zmiana tematu tylko w tym przeszkadza.

Mnie odrzucają panele na stronie jak jest ich za dużo , to jest masakra.Jak strona jest ciekawa , można się na niej odnaleźć poruszanie nie sprawia problemów to taka ląduje w moich zakładkach.Jeżeli chodzi o forum to nie lubię gdy tekst jest drobnym maczkiem napisany.Ale gdy ma opcje zmiany rozmiaru tekstu jakoś to ratuje.

Przyciąga mnie dobrze spasowany, nieprzeładowany, minimalistyczny wygląd gdzie wszytko jest w lekkich, przyjemnych dla oczu barwach no i wszystko można znaleźć.

Nie przepadam witrynami z ciemnym tłem, we flashu, przeładowanych, nieczytelnych lub po prostu brzydkich. Wygląd najbardziej mnie przyciąga ponieważ świadczy to o administratorze, że zależy mu na użytkownikowi.

ja też preferuję minimalny wygląd, co w większości przypadków jest tak u mnie :smiley:

Tło jednolite, jakieś ciekawe logo i wystarczy.